Бабусині рекомендації

01.03.2017

Бабусині рекомендації

Про успішних матусь, які віртуозно поєднують виховання діток та карколомну кар’єру пишуть чимало. Рекомендації, як молодій мамі  залишатися соціально активною у декреті можна знайти на численних онлайнових ресурсах, у глянцевих жіночих журналах, спеціалізованій літературі. Популярними також є ресурси, із розповідями про татусів у декреті. Яскравим прикладом є відомий журналіст, мандрівник та письменник Артем Чапай. На його сторінці в соціальній мережі фейсбук можна віднайти практичні  дописи на тему батьківського виховання малечі.

Проте є ще інші важливі члени родини, роль яких у вихованні малечі часто залишається за кадром. Попри те, саме вони можуть забезпечити надійний тил молодим матусям та татусям, аби ті розвивали свої кар’єрні амбіції. Це бабусі та дідусі.

Власним досвідом, як воно бути бабусею, поділилася успішна жінка, заступниця декана одного із факультетів Острозької академії, Лариса Мініч.

Пані Лариса уже півроку як перебуває у статусі мудрої бабусі та охоче розповідає про власний досвід.

– 9 вересня тепер особливий день у моїй родині. У сина народилася донечка Дарія. Відразу скажу, що бабусині відчуття складно описати повноцінно. Хоча я – філолог за фахом, але мені було непросто передати усі емоції, які мене охоплювали.

Коли син попросив мене залишитися та допомогти невістці одразу після пологів, я дуже хвилювалася. Бачити крихітку і розуміти, що це – продовження твого роду, дуже трепетно. Народження внучки ще більше зблизило із сином та невісткою. Я дуже хочу бути їм корисною, допомогти, аби вони могли виділити час собі. Водночас, дуже приємно, що вони усвідомлюють усю відповідальність батьківства. Навіть більше поважають нас – старших, прислухаються до нашої думки. Думаю, що народження внуків вчить толерантності. Бо і собі треба розуміти, що твої діти має робити власний вибір методів виховання. Не можна на них тиснути, навпаки треба давати їм змогу самостійно оцінити тут чи іншу ситуацію. Я відчула, що має допомагати у вихованні Даринки, але в жодному разі не тиснути на дітей власним досвідом. Це я б рекомендувала врахувати усім бабусям та дідусям.

, , переглядів: 459

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *