Батьківський атракціон: автівкою з причепленими санчатами по замерзлому озері

24.01.2018

Батьківський атракціон: автівкою з причепленими санчатами по замерзлому озері

Вислів батьківське піклування завжди асоціюється з турботою про власну дитину, а також в бажанні забезпечити своє чадо всім найліпшим та уберегти від небезпеки.

Проте, іноді батьки у прояві своєї опіки, впадають у крайнощі. Одна з них це гіперопіка, коли дитині не дають і кроку ступити, настільки оберігаючи від життя, що саме життя проходить повз дитини. І інша крайність, це тотальна безвідповідальність та недбалість, в цьому випадку над дитиною влаштовують експерименти, та міряють своїм дорослим екстримом, не думаючи про комфорт та безпеку малюка.

Яскравий приклад батьківської недбалості стався на днях на Івано-Франківщині, а саме на Шевченківському озері що в місті Коломия.

Місцевий мешканець очевидно вирішив випробувати міцність льоду, та заодно розважити дитину, спочатку він виїхав на лід на автомобілі та покатався, напевне впевнившись в “безпечності”, причепив до автівки санчата, і розпочав возити за собою дитину.

Награвшись з санчатами, машина під’їхала до одного з берегів і по вікна провалилася у воду. На щастя, на той момент поруч неї на льоду нікого не було. В легковику також був лише водій – він неушкоджений.

екстримальні розваги з дитиною

Очевидцем події стала Лілія Остафійчук, вона і розповіла про це Galka.if.ua 

Розваги завершилися викликом евакуатора.

екстримальні розваги з дитиною

У поліції Коломиї цей інцидент не зафіксували – не було звернення.

, , , переглядів: 811

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *