Добірка сайтів корисних для дітей

29.01.2017

Добірка сайтів корисних для дітей

Щоб всесвітня павутина не стала пасткою для вашої дитини – зробіть добірку сайтів та блогів які будуть корисними та безпечними: для навчання, розваг та розвитку.
діти в інтернеті

 http://maluk.in.ua/ – розвивальні ігри, творчість
http://www.abetka-logopedka.org – «Світ дитини» – сайт створений харків’янкою. Тут ви знайдете: вірші, чистомовки, ігри, кросворди, гуморески, приказки та прислів’я, українські пісні, цікаві завдання та забавлянки, художню та навчальну літературу.

http://chytanka.com.ua/ веб-проект “Читанка” – це публічна дитяча онлайн-бібліотека. Зібрані книги які зараз не знайти в крамницях.

http://www.levko.info – дитячий сайт що пропонує широкий вибір казок, віршів, ігор, лічилок, дитячих аудіо та відео матеріалів, а також дитячі саморобки, кулінарні рецепти для малечі та багато іншого.

http://abetka.ukrlife.org/ – прислів’я, казки, загадки, історії, скоромовки та абетки.

http://www.zrobysama.com.ua – це блог дитячого хенд мейду
http://www.clarastudio.tv/ – веб-сторінка християнської мультимедійної студії Clara Studio. З добрими, кумедними та пізнавальними історіями для діток, українською мовою.

http://sonyashnik.com/ – розваги для дітей: книжки, аудіо, відео, ігри.
http://www.nosiki.cv.ua/- тут ви знайдете багато дитячих музичних альбомів, ноти, мінуси, музичні сценарії для дитячих заходів, матеріали для творчого розвитку малечі, дитячі кліпи, книжки та журнали, сучасні казки та віршики українською та англійською мовами.

http://natalyagurkina.ucoz.ua/ – збірка казок, загадок та  віршів для дітей.
http://kazkar.info/ – добірка казок з усього світу і звісно українські народні казки.

http://derevo-kazok.com.ua/ – величезна колекція з найкращих казок. Які можна прочитати, послухати та навіть подивитися відео.

, , , , переглядів: 233

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *