LEGO-конструювання впроваджуватимуть у початковій школі

05.02.2017

LEGO-конструювання впроваджуватимуть у початковій школі

Про це йшлося під час зустрічі в Міністерстві освіти і науки України директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН Юрія Кононенка з т.в.о. генерального директора The LEGO Foundation Каспером Отоссоном Канструпом (Королівство Данія).

конструктор лего

Сторони обговорили чимало питань щодо продовження співпраці між МОН та The LEGO Foundatіоn, зокрема розширення мережі дошкільних навчальних закладів і навчально-виховних комплексів, залучених до проекту з LEGO-конструювання, та впровадження цієї програми в початковій школі. Окремо Юрій Кононенко та пан Канструп зупинилися на результатах роботи проекту в дошкільних навчальних закладах України.

 

У межах візиту до України Каспер Отоссон Канструп відвідав кілька дошкільних навчальних закладів міста Києва, що залучені до програми з LEGO-конструювання «Сприяння освіті». Він відзначив високий рівень конструкторських здібностей дітей та креативність українських педагогів.

конструктор лего

Нагадуємо, що Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та The LEGO Foundation було пролонговано наприкінці 2016 року.

Джерело: mon.gov.ua

, , , переглядів: 529

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *