Рівняни не пускають дітей до школи через ожеледицю

03.02.2017

Рівняни не пускають дітей до школи через ожеледицю

Ранок третього лютого видався не дуже приємним для багатьох мешканців області. Суцільна ожеледиця на дорогах і тротуарах внесла корективи у плани багатьох мешканців області.

Одні не змогли навіть виїхати з двору через суцільний лід, інші – так і не дочекалися маршрутного таксі. Також чимало рівнян стверджують, що бояться вийти з дому, щоб не травмуватися.

Крім того, через ожеледицю багато рівнян не відпустили до школи своїх діток. Адже бояться за їх безпеку.

Так, Микола Орлов з села Здовбиця Здолбунівського району написав на своїй сторінці у фейсбук:

Звиняйте панове але з такими дорогами я оголошую для своїх дітей сьогодні 1 січня. Нехай спостерігають за світом через віконце. І ви, френди, автофренди. Якщо у вас такі ж дороги – бережіть себе, не виходьте, не виїжджайте без нагальної потреби. Не давайте статистиці шанс вас порахувати.

 

А рівнянин Володимир Кужель теж серед тих, чиї дітки сьогодні вдома чекають, щоб лід почав розмерзатися:

03,02,2017 Погода – пісня! Під акомпонемент оркестру автомобільних шин, бек-вокал з матюків пішоходів, хочеться співати. Ну, або вити. Дітей залишив вдома. Поїдем в школу, як розмерзнеться. В Бармаках зранку транспортний коллапс – з одного боку розвернуло поперек дороги маршрутку – вперлась в браму і стоїть, з іншого зібралась кучка автівок. Виїхав, спробував, розвернувся, заїхав назад в двір. Сиджу. Курю. Кава запашна. У кого є телепорт – приїзджайте, ласкаво просимо 🙂

, , , , переглядів: 329

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *