Школярі на Рівненщині стріляють з автоматів та несуть варту

08.06.2017

Школярі на Рівненщині стріляють з автоматів та несуть варту

Обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура») розпочався на Рівненщині.

  • Всеукраїнська дитячо-юнацька Гра “Джура” або “Сокіл” – це військово-патріотична гра, яка є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, важливим засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи.
  • Метою гри «Джура» є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

Гра Джура

Сімнадцять роїв-команд із усієї області проживатимуть у польовому таборі і змагатимуться як у інтелектуальних, так і спортивних конкурсах. Школярі демонструватимуть свої вміння зі стройової підготовки, подолання смуги перешкод, стрільби з автоматів тощо.

Гра Джура

Щодня діти робитимуть ранкову руханку, проходитимуть шикування, вечірню перевірку, та нестимуть варту. А вечорами палитимуть вогнище та змагатимуться у конкурсі кашоварів.

Гра Джура

Військові ознайомлять юних патріотів із умовами проходження служби. Зокрема, проводитимуть конкурси «рятівник», «впоряд», майстер-клас «розбирання – збирання зброї» та інші.

Гра Джура

Оцінки ставитимуться за зовнішній вигляд, зорганізованість, якісне виконання впорядових наказів та військову підготовку.

Команда, яка переможе у загальному заліку, представлятиме область на Всеукраїнському етапі у серпні.

За інформацією: управління освіти і науки Рівненської ОДА

, , , , переглядів: 505

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *