Викрадення дітей: шокуючий експеремент

26.01.2017

Викрадення дітей: шокуючий експеремент

Зараз проблема безпеки дітей стала дуже актуальною. Згідно зі статистичними даними щодня у світі пропадає більш ніж 22000 дітей. Шокуюча цифра!

Проведений експеримент показав що незнайомцю необхідно менш як хвилину, щоб забрати дитину з ігрового майданчика. Це відбувається серед білого дня, на очах у багатьох людей!

В Україні створено Геоінформаційну систему МВС України по розшуку дітей – це новітня розробка фахівців Департаменту інформаційних технологій, яка в режимі реального часу дозволяє відслідковувати усі випадки зникнення та знайдення дітей.

Після того, як оператор 102 або чергової частини органу внутрішніх справ зареєстрував повідомлення/заяву та вніс його до бази Єдиного обліку – система в автоматизованому режимі (раз на добу) візуалізує ці повідомлення/заяви на електронній карті з прив´язкою до адресного плану та часу.

Згідно з даними Геоінформаційної системи в Україні:

Повідомлення про зникнення дітей: 1065

Зняті з розшуку: 1017

В розшуку: 49

До уваги батьків, у зникненні дітей не існує правила “трьох днів” . Якщо ви обдзвонили усіх родичів/знайомих/друзів/однокласників і на запитання де ваша дитина даєте відповідь “Не знаю”, негайно телефонуйте –  102,  або на всеукраїнську гарячу лінію –  116 000

, , , переглядів: 649

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *