Вироби з резинок, навчальне відео

20.01.2017

Вироби з резинок, навчальне відео

Браслети із резинок придумав інженер компанії “Ніссан” Cheong Choon Ng для своїх дітей. Англійською це називається rainbow loom (rainbow – радуга, loom – станок для плетіння). Це заняття стало дуже популярним серез дітей та підлітків з усього світу.

резинки

Діти з задоволенням освоюють щось нове для себе, для них цікаво створювати власноруч оригінальні браслети. Які діти з задоволенням носять самостійно і дарують своїм друзям.

браслет з резинок

Плетіння допомагає розвити наступні навики в дитини: почуття смаку, фантазію, посидючість, пильність та дрібну моторику палців. Подібне хобі виділяє серед однолітків, додає авторитетності та позитивно відображається на самооцінці.

Розпочинати плетіння рекомендується з найпростіших виробів. Для перших технік не потрібні додаткові інструменти, лише гумові матеріали та власні пальці.

плетіння на пальцях

На пальцях можна сплести простий браслет, проте плетіння на пальцях зачасту викликає неприємні відчуття оскільки резинки вдавлюються в шкіру. Руки можна замінити рогаткою або-ж двома олівцями чи ручками

 

, , , переглядів: 291

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *