Як подорожувати з дитиною літаком: корисні поради

22.06.2017

Як подорожувати з дитиною літаком: корисні поради

Відпуска – це прекрасна можливість провести час разом з родиною. Влітку багато родин планують поїхати на відпочинок за кордон і дуже часто поїздка передбачає поїздку у літаку. Щоб для вашої дитини політ пройшов без проблем, а дитина була зайнята – використайте наші поради!

 1. Їжанапої та засоби для вашої поїздки, а також порцію-дві додатково для тестування в аеропорту та на випадок, якщо ваш літак затримають. Все інше може бути в основному багажі або придбано в місці призначення. Деякі великі міжнародні авіалінії надають можливість зробити попереднє замовлення на дитячу їжу (baby meals – BBML), — зазвичай це плящечки різних дитячих пюре. Уточніть деталі на вебсайті ваших авіаліній. Ви їх знайдете або переліченими в секції про подорожі з малими дітьми, або в секції про запити на особливу їжу. Проте ви не можете обрати конкретний вміст дитячого харчування.
 2. Додаткова зміна одягу для вашого малюка, вас і вашого партнера. Обов’язково брати з собою на довгий переліт! Також корисно одіти малюка в кілька шарів одягу (як капустинку), щоб потім або роздівати його, або одівати залежно від температури повітря в салоні літака.
 3. Щось знайоме для вашого малюка – або іграшку, або ковдрочку, або і те, і те.
 4. Якісь нові іграшки. Але загорніть їх в кілька шарів різнокольорового паперу. Ідеально для крихітних цікавих рученят, і допомагає розвіяти нудьгу під час довгого перельоту.
 5. Пакетики Ібупрофену та Калполу. Зручними в дорозі є 5 мл упаковки. Доступні в більшості аптек. Можна взяти й інші необхідні медикаменти, більші ніж 100 мл, але тоді необхідно мати зі собою лист від лікаря та попередній дозвіл від авіакомпанії. Сюди також відносяться інгалятори.
 6. Слінг (перев’язь, в якій носять маленьку дитину) чи спеціальна сумка для носіння малюка (кріпиться до тіла мами чи тата). Ідеально для прогулянки по аеропорту, і найкращий варіант – коли ви прибуваєте на місце призначення і попереду ще довгий шлях до етапу отримання багажу.
 7. Соска, — якщо ваше маля полюбляє її цьмакати, то це полегшить малечі відчуття тиску у вушках. Якщо ні – годування з пляшечки або груддю матиме той же ефект.
 8. Смартфон чи планшет з завантаженим улюбленим телешоу чи мультиком вашого дитяти. Більшість авіаліній мають телеканал призначений для дітей. Але не має жодної гарантії, що всю дорогу йтимуть передачі, відповідні по віку для вашого малюка.
 9. Люлька (з каляски малюка, наприклад. Можна брати в деякі літаки. Уточніть перед відправленням). Це є чудовим варіантом, адже ваша дитина вже призвичаїлась до знайомого та зручного спального місця.
 10. Додаткове покривальце чи тонку ковдрочку і кілька булавок. Це пригодиться, якщо у вас місце в першому ряду, перед яким прикріплена колиска для немовляти ( таке є в деяких літаках, але я рекомендую вам уточнити деталі ще до відправлення і у разі, коли колиска передбачена на борту вашого літака – забронювати собі саме ці місця) і монітор перед вами світиться занадто яскраво чи коли включають світло в салоні під час роздавання їжі, а ваш малюк – спить. Ви можете прикрити його, захистивши від яскравого світла. Якщо ж такі місця не передбачені на борту вашого літака, або вже зайняті іншими пасажирами, ви можете з допомогою покривальця і кількох булавок змайструвати таку собі «нору», де ваше маля спокійно спатиме увесь політ, захищене від яскравого світла.
 11. Антибатеріальні серветки. Для протирання столиків-підносів в літаку чи колиски (якщо вам пощастило і вона є передбачена в салоні літака). Аеропорти та літаки бачать тисячі людей щодня, тож остерігайтесь мікробів і бактерій в дорозі.

 

За інформацією http://www.travelmaster.com.ua

, , , переглядів: 507

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *