Які іграшки варто купувати дітям: відгуки рівнян

24.01.2017

Які іграшки варто купувати дітям: відгуки рівнян

Нелегким випробуванням для батьків є вибір корисних іграшок для дитини, адже полиці магазинів майорять величезним різномаіттям товарів.

Вибираючи іграшку потрібно обовязково враховувати вік та інтереси дитини, якість та екологічність, а також оцінити чи принесе ця іграшка користь для вашого малюка.

Іграшки для дитини

Іграшки для дітей це не лише предмет для гри, а ще інструмент розвитку та навчання дитини. В правильній грі дитина має маніпулювати іграшкою, придумувати різноманітні сюжети гри. Обовязково, щоб іграшки несли користь для розвитку дитину.

Ми зібрали відгуки батьків, які іграшки були корисні та цікаві їхнім діткам: 

talapo4ka

У нас є конструктор, якщо будете купляти то вибирайте той де більше схем. Моєму малому 6,5 роки було як йому подарували, 2 дні від нього не відходив, потім стало скучно, бо схеми примітивні.

olelija

А нам з самого малечку дуже подобався ось такий куб Нам було лише пару місяців як ми вже до нього тягнулися.
Якісний, на міцність супер!.!падав не раз…. Музичний, світиться, вистрибує з нірки мишка (дуже мала раділа, як вона вистрибувала)))Гралися ним дуже довго….не 1 рік)))
Ціна на новий зараз звісно висока….але якщо десь буде можливість придбати б/у, раджу придбати;)

Іграшки для дитини

snooby

В продовження автомобільної тематики: так Оріон ціна-якість дуже приємливі, мій малий любить розбирати ці машинки по деталям, з мінусів-дрібні деталі губляться а деякі ломаються, Вадер-як яка машинка, в нас довгожителі лише з великих.
Ще маємо такого тракторця kiddiеland на укр.мові-тваринки бекають, мекають, коли їх ставиш в пази, фермер співає, піпікає, світяться фари, коли нажимаєш на трубу то їде. З мінусів лише що не ругулюється гучність. По якості найкращий- малий і кидав і катався сам- все ціле. Рекомендую

Дитячі іграшки

olyavolya

Жд – самый отличный вариант это Лего Дупло Большой поезд.
Я понимаю, что дорого – но реально стоит собрать со всех бабушек-дедушек, теть-дядь и одну ее подарить от всех.
Это самая лучшая игрушка. Мои занимаются ей по несколько часов. У нас уже год – не надоедает, играют почти каждый день.

AndreyVB

Беріть будиночок Теремок і не пошкодуєте, іграшка до 3 років точно буде використовуватись. Там і музика, і світло, і сортер, дуже класна річ

kvd09i 

нам 2 роки і 6 місяців, грається з 2 рочків, в січні купувала для похресниці на 4 рочки, також постійно перекладає конструктора цього і дуже його любить

конструктор

Джерело:spua.org

 

, , , переглядів: 439

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *