Йдете на “родини”, подаруйте малюку пам’ятний альбом!

06.05.2017

Йдете на “родини”, подаруйте малюку пам’ятний альбом!

Коли у сім’ї друзів з’являються малеча і, вас запрошують її побачити, по-народному кличуть «на родини», виникає питання подарунка. Більшість схиляється до купівлі важливих господарських атрибутів: колисок, одягу, посуду для годування. Проте можна покреативити та організувати пам’ятний подарунок – дитячий альбом від перших хвилин життя. Такий подарунок викликає захоплення у батьків, адже  у ньому можна зафіксувати кожен крок дитини: від моменту зачаття до першого дорослого вальсу під час шкільного випускного.

Дитячі альбоми вміщують чимало цікавих розділів: інформація про родину, побажання від рідних новонародженому, місце для світлин, фіксація розмірів рученят та ноженят малечі, кумедні випадки, а ще – це хороший щоденник для молодої мами, який дозволяє фіксувати різні зміни у динаміці росту малюка.

  • Молодим мамам, у яких народився первісток, раджу завести зошит, у якому фіксувати поведінку дитини, частотність харчування, сон, вагу та ріст, зміни поведінки. Це можна робити навіть у спеціальному альбомі. Такі записи дуже корисні у період до 6 місяців, коли розвиток дуже індивідуальний, – розповідає педіатр Анна Г.

У рейтингах популярних книжкових онлайн-магазинів, наприклад, Yakaboo.ua, видавництві «Старого Лева», книжковому магазині «Ерудит» чи видавництві «Ранок» можна знайти широкий вибір дитячих альбомів з різною ціновою шкалою, від 40 до 1000 гривень, залежно від рівня оформлення та наповнення.

Подібний подарунок можна також виготовити самотужки. На платформі YouTube доступно чимало майстер-класів зі скрапбукінгу.

Особлива цінність такого альбому відчувається батьками, коли дитина, підростаючи, полишає родинне гніздо.

До матеріалу додано ілюстрацію з мережі Інтернет.

 

, , , переглядів: 245

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *