Аватон: з турботою про здоров’я, якість і затишок

02.06.2017

Аватон: з турботою про здоров’я, якість і затишок

Усім нам протягом життя потрібні рушники. У кожній родині ними користуються, намагаються придбати такі, щоб були м’які, красиві, приємні, як то кажуть, “для тіла й душі”. А ще рушники в Україні символізують чистоту почуттів, щедро простелених близьким і далеким друзям, гостям.

 

Зазвичай рушники бувають вишивані і ткані. З’явилися вони багато століть тому. Наші предки вірили, що ці шматочки полотна, відповідно оздоблені, приносять сім’ям щастя й добробут.

Сучасні рушники виготовляють із найрізноманітніших матеріалів, при цьому використовують різні методи плетіння, адже зараз існує багато видів цих виробів: банні, кухонні, пляжні й масажні.

Найпопулярнішим матеріалом, безперечно, є бавовна, з якої зазвичай створюють махрові рушники. Вони – найулюбленіші, бо ніжні й м’які, в них приємно загортатися після прийняття душа або ванни. Махрові рушники добре вбирають вологу, швидко сохнуть і довго не зношуються, звичайно, якщо створені з натуральної бавовни.

“Аватон” – виробник махрових рушників, серветок та простирадл. Це підприємство виготовляє дійсно якісну продукцію. Даний факт підтверджує свідоцтво про присудження золотої медалі загальнонаціонального конкурсу “ВИЩА ПРОБА” за високу якість і конкурентоспроможність махрових рушників і простирадл.

 

Продукцію ПП “Аватон” вирізняє:

  • Бездоганна якість, гарантована технологією виробництва і якісною сировиною;
  • Вся продукція сертифікована та має сучасний дизайн;
  • Ідеальне співвідношення ціни та якості продукції.

Виробник махрових рушників “Аватон” є єдиним в Україні, хто виготовляє продукцію трикотажним методом, що робить рушник більш м’яким. Він не втрачає своїх властивостей під час прання, а навпаки – розпушується та дозволяє ще краще вбирати воду.

Махрові рушники “Аватон” – екологічно чисті та гіпоалергенні. Виготовляються зі 100% бавовняної пряжі. Підтвердженням цього є сертифікати якості та відповідності загальноприйнятим нормам та стандартам.

Також виробник пропонує купити махрові рушники гуртом і вроздріб в широкому асортименті. До вашої уваги різноманітна кольорова гама рушників наступних розмірів: два розміри на замовлення – 70х50 і 90х50, а також 100х50, 140х70, 150х90 см.

Кожна родина щодня використовує рушники, постійно доводиться стикатись із різними забрудниками, починаючи від масла і закінчуючи різними хімічними засобами, які нині дуже активно використовуються в побуті. Тому попит на махрові рушники і серветки зараз високий, адже вони дуже гігроскопічні і їх можна прати до 500 разів. Звісно, якщо виріб якісний! Купуючи сертифіковані вироби ПП “Аватон”, можна бути впевненим у їх якості. Крім того, це наш, український виробник. А “своя сорочка завжди ближча до тіла”. Придбавши український товар, ви вже підтримали вітчизняного виробника, а тим самим і економіку країни.

Якщо ви бажаєте купити гуртом продукцію, яка безсумнівно викличе інтерес у ваших покупців та завжди користуватиметься попитом, звертайтесь в компанію “Аватон”. Махрові рушники гуртом, ще й відмінної якості – пропозиція, від якої важко відмовитись.

До речі, однією з найнеобхідніших речей в домі можна по праву вважати ще й махрове простирадло. Адже це найприємніша річ для сну і відпочинку. Найперші вранішні емоції, які ми відчуваємо, прокинувшись, закладають початки нашого денного настрою, а це – важливий момент успіху. До речі, махрове простирадло добре переться, швидко сохне і його не обов’язково прасувати. Влітку таке простирадло чудово служить ковдрою, воно добре вбирає піт і під ним не жарко. Усі махрові вироби безпечні, і їх рекомендують навіть алергікам.

Купуючи вироби від ПП “Аватон”, ви можете бути певні, що всі товари екологічно чисті й гіпоалергенні, призначені для людей, які обирають справді практичні речі.

Сучасна молодь, особливо жінки, при виборі необхідної речі часто керуються трьома основними параметрами:

Мода – махрові вироби – це класика, отже вони поза конкуренцією.

Феншуй – натуральність, зручність, приємність.

Краса – все, що імпонує, до смаку, підходить до інтер’єру чи просто сподобалось.

Це хороший підхід, але маленька порада – потрібно враховувати ще щільність тканини. Чим вища щільність, тим м’якішим і пухнастішим буде рушничок. Оптимальна щільність – 430 грамів на квадратний метр тканини. Ворс також не повинен бути надто коротким або довгим. У першому випадку рушничок буде недостатньо м’яким, а в другому петлі можуть зачіплюватися і рватися. Отже, обираємо, як то кажуть, “золоту середину”. Досконалі вироби від компанії “Аватон” допоможуть впевнитись у правильності вибору.

Облаштовуючи затишок у власній оселі, потурбуйтесь про якість, натуральність і довговічність предметів, які вас будуть оточувати ідилією і гармонією тривалий час.

Натуральність і безпечність виробів – це умова здорового способу життя і максимальна користь щодня в побуті. Тож давайте прагнути до екологічно чистих речей в нашому житті не на словах, а на ділі. Це не тільки приємно, але й розумно. Продукція ПП “Аватон” чекає на всіх, хто цінує якість і надійність!

 

 

 

, , , переглядів: 271

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *