Чи має чоловік бути спонсором у відносинах?

05.08.2018

Чи має чоловік бути спонсором у відносинах?

 

Останнім часом задаюся питанням: Чи має бути чоловік спонсором у відносинах?

У світі, в якому відбуваються колосальні зміни, змінюються й погляди на життя. Але чи повинен чоловік у всьому забезпечувати нас – жінок?

Звичайно кожна з нас хоче максимальної опіки від чоловіка. І з давніх – давен було встановлено саме чоловікам бути добувачами у всьому. А ми взяли на себе обов’язок піклуватися про сім’ю та забезпечити усім нашого мужчину. Та на жаль і льодовики тануть. А нам потрібно розібратися, чого саме ми хочемо самовираження за рахунок чоловіка чи справжнього кохання?

Ви маєте зрозуміти, які у вас відносини:

  • ціную його за якості притаманні саме йому

  • чи задовільняю свої потреби обмініючись потребами з ним  ( тобто використовуємо один одного задля власних потреб)

Коли ви хочете, щоб ваш чоловік забезпечував вас у всьому, то це і є задоволення своїх потреб. Ви використовуєте коханого задля своїх потреб. Звичайно це приємно і тішить кожну з нас. Але що робити коли зненацька він втрачає роботу чи його прибутки зменюшуються, і вам вже не досить цього? Тоді починається криза відносин. Починаються сварки, ви усім не задоволенні і з часом такі відносини просто виснажать вас і ви розійдетеся. Ви й далі будете шукати нового спонсора, а ваш мужчина жінку, яка задовільниться меншими потребами.

Але це – не про кохання. Бо, якщо ваші почуття щирі, ваш коханний зробить усе, щоб ви були щасливі і задоволенні. Згадайте за, що ви покохали: за гаманець чи щиру посмішку? Не забувайте, що відносини –  це труд двох осіб.

Але якщо ви хочете щасливих стосунків або міцного шлюбу, то довіряйте один одному. Будьте щирими та відкритими. Великою заслугою у відносинах є підтримка один одного у всіх починаннях. Довіряйте вашому партнеру, якщо ваша робота вам ненависна. Скажіть про це. Знайдіть компроміс. Довіряйте і у фінансовому палані вашому коханому. Він повинен себе відчувати чоловіком. Не робіть помилки –  він не є вашим підлеглим.

Якщо вас турбує,що ви успішна та більше заробляєте ніж він, і вас це щиро турбує зробіть наступне:

По -перше, не беріть на себе обов’язок знайти йому роботу, у цій ситуації наберіться терпіння та у свій час допоможіть зробити вірний вибір. Він повинен сам прикласти зусилля та зробити все, що залежить від нього. Звичайно якщо, не має жодних об’єктивних проблем.

По друге, допоможіть йому самореалізуватися, відчути себе успішним чоловіком. Він не повинен відчувати ніякої конкуренції, щодо вас. Бо ми, жінки, знаємо, що за успішним чоловіком стоїть жінка. Тсссс.

По -третє, домовтеся,  які фінансові зони буде закривати ваш чоловік, а які ви. Важливо, щоб він сам це вирішив, дайте йому першість у цьому. Будьте жінкою за чоловіком. Основне, щоб чоловік бачив той результат, який він може сам забезпечити.

До речі є чоловіки, які люблять сильних жінок. І їм абсолютно не заважає, що ви заробляєте більше. А нам жінкам не має чого соромитися.

Якщо ви заробляєте більше свого коханного, то не виніть його у тому, що він на вашому утриманні. Якщо ви кохаєте свою половинку, то ви повинні поговорити про це щиро. Деяких партнерів це ображає, адже де ви бачили, що жінка має заробляти більше. Це все є частиною минулих років. Нав’язані думки минулого покоління, cкажімо ярлик відмовок. Насправді жінкам теж довподоби бути успішними та мати гарний фінансовий прибуток своєї роботи. Це і відстоюють до цього часу феміністки, які боряться за те, щоб бути на рівні з чоловіком.

Але не забувайте ви жінка дайте можливість вашому мужчині проявити себе. Відчуйте легкість у відносинах. Бо як би там не було,  але Бог створив вас жінкою , а чоловіка – чоловіком.

 


, , , , , , переглядів: 135

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *