Імена для березневих хлопчиків

04.03.2017

Імена для березневих хлопчиків

Березнем править зодіакальний знак риб. Народженні в цьому місяці люди бувають надзвичайно чутливими. Вони ранимі, вразливі і здатні на самопожертву в ім’я благих цілей. Такі чоловіки можуть самовіддано працювати, не вимагаючи нічого натомість, просто знаючи, що несуть добро. Вони мають гарну інтуїцію і здатні буквально відчувати іншу людину. Уразливі й схильні глибоко переживати власні невдачі.

Хлопчики народженні у березні

Чоловіки, народжені в березні, мають гострий розум. Вони дуже привабливі, наділені прекрасним почуттям гумору. Їх можна назвати приємними співрозмовниками, тому що вони здатні не тільки цікаво розповісти цікаву історію, а й уважно вислухати і зрозуміти іншу людину. Вони мрійники і романтики. Живуть у своєму світі, де немає місця заздрощам і злості.

Не прагнуть до лідерства, ненавидять насильство. Не люблять приймати поспішних рішень. Краще зайвий раз зважать і обдумають своє рішення. З цієї причини оточення вважає їх нерішучими. Їх страх помилитися, сприяє розвитку почуття невпевненості в собі. Їх сильна сторона – інтелектуальність. Це творчі талановиті натури.

Вони не будуть виставлятися напоказ. Вони не в силах йти напролом до своєї мети, якщо знають, що від цього можуть постраждати інші люди. Вони великодушні і співчутливі. Терпітимуть і миритимуться з несправедливим відношенням до себе, для них краще ніж битися і відкрито ворогувати. Тому їм доводиться особливо важко терпіти начальника-самодура і підкорятися суворим розкладам. Вони реалізуються в галузі науки або мистецтва. Там де немає потреби дотримуватися жорстких графіків і прогинатися під жорстке керівництво.

Хлопчику, народженому в березні потрібно дати таке звучне ім’я, щоб воно робило його твердішим і сильнішим.

Хлопчики народженні у березніХлопчики народженні у березніХлопчики народженні у березніХлопчики народженні у березніХлопчики народженні у березніХлопчики народженні у березніХлопчики народженні у березніХлопчики народженні у березніХлопчики народженні у березніХлопчики народженні у березніХлопчики народженні у березніХлопчики народженні у березніХлопчики народженні у березні

, , , переглядів: 559

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *