Інтернет безпечний для дітей. Дитячий пошуковик Kiddle

15.01.2017

Інтернет безпечний для дітей. Дитячий пошуковик Kiddle

Дитячий Google. В інтернеті з’явився пошуковик Kiddle, який огороджує дітей від дорослого контенту

Kiddle блокує запити, здатні привести на сторінки, які дітям бачити не рекомендується. Крім того, пошуковик сортує сайти у видачі таким чином, щоб дітям було легше знайомитися з новою інформацією.

“Оскільки результати пошуку в Kiddle або вибираються і перевіряються нашими редакторами, або фільтруються безпечним пошуком Google, ви гарантовано отримуєте контент, орієнтований на дітей, – повідомляється на сайті Kiddle -. Якщо в пошуковому запиті присутні погані слова, наш робот автоматично блокує пошук”.

Дитячий пушоковик

Під “поганими” словами маються на увазі не тільки нецензурні вирази, а й інші запити, які можуть привести дітей на сторінки з контентом, який їм бачити зарано.

Крім того, Kiddle сортує результати, видаючи в першу чергу сайти, орієнтовані на дітей, або містять інформацію, подану простою мовою, які дитині буде неважко зрозуміти.

Незважаючи на те, що пошуковик використовує безпечний пошук Google, АМЕРИКАНСЬКИЙ IT-гігант його не запустив. Компанія, яка створила Kiddle, в даний час невідома. За даними BBC, його створив російський засновник сайту Freaking News.

http://kiddle.co/ – новий пошуковий сервіс для дітей

, , переглядів: 213