Комфорт і якість: вибираємо підгузки для малюка

01.03.2018

Комфорт і якість: вибираємо підгузки для малюка

Батьки обирають найкраще для своєї дитини: найгарніший одяг, найсучасніші іграшки, натуральне харчування тощо. Якісні підгузки — це питання гігієни та зручності для маляти. Тож на вибір цієї дрібної деталі варто звернути чимало уваги.

Памперси — це спідня білизна перших років життя. Тому вибір підгузків — питання важливе й індивідуальне. З розмірами все зрозуміло — треба враховувати вагу дитини, а вона зазначена на упаковці. Правильно підібраний памперс має не просто щільно сидіти, а й дозволяти вільно рухатись і не перетискати живіт. З виробниками та представленими на ринку моделями виробів справа дещо складніша. Вірити рекламі або подружкам — не найкращий шлях. Радимо спробувати декілька різновидів, щоб обрати найзручніший саме для вашого малюка. Проте найважливіша вимога до всіх моделей підгузків — якість і безпечність для здоров’я дитини.

Як знайти якісні підгузки?

У цьому питанні є звична взаємозалежність: якість забезпечує комфорт. Важливо, аби після використання на шкірі дитини не було алергічних реакцій чи подразнень. Підгузки не мають бути синтетичними й повністю перешкоджати доступу повітря, особливо в місці, де вони торкаються шкіри малюка.

Ще один критерій — максимальна кількість поглинутої рідини. Якщо не хочете одразу тестувати на своїй дитині — це легко зробити самотужки. Достатньо виміряти однакову кількість підсоленої води температурою приблизно 36.6, поступово вилити на підгузок і простежити за швидкістю та якістю поглинання. Рідина не повинна накопичуватись в одному місці. Зсередини підгузок повинен бути перфорованим (мати симетричний візерунок) задля кращого та рівномірного поглинання. Після експерименту натисніть на поверхню, щоб перевірити, наскільки добре виріб утримує вологу всередині.

Ми звикли, що якість безпосередньо залежить від ціни товару. Проте купувати неперевірений продукт для своєї дитини — не вихід. Компроміс між ціною та якістю можливий. Це різні знижки й акції на памперси, які часто проходять у інтернет-магазинах. Тож, тримаючи руку на пульсі, можна купити підгузки за зниженою ціною зі зручною доставкою додому, не заощаджуючи при цьому на якості виробів.

, переглядів: 184

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *