Мамою стала дівчинка, яка сама потребує материнської турботи

26.09.2017

Мамою стала дівчинка, яка сама потребує материнської турботи

У Львові, в одному з пологових будинків, мамою стала 12-річна дівчинка. Вона народила донечку вагою 2,500. Щоб пологи пройшли вдало, школярці провели кесарів розтин.
Неповнолітня мама
Цю інформацію підтведила головний лікар пологового будинку №1 Людмила Шекета. Щоправда, офіційно коментувати пологи юної породіллі в адміністрації лікарні відмовились, посилаючись на те, що права неповнолітньої дитини захищені державою. Крім того, без дозволу матері не можуть розголошувати жодної інформації. До слова, новоспечена бабуся, якій 31 рік, провідувала доньку у пологовому будинку лише раз.

Породілля з багатодітної сім’ї, в якій виховуються семеро дітей. Родина живе в одному з районних центрів на Львівщині. Вона навчається у 6-му класі. Батьком дитини, за поперед­ньою інформацією, є 18-річний сусід. Він у лікарні новонароджену дитину не відвідував. Керівник Львівського центру прав людини Олександр Атаманюк зазначив, що хлопця можуть притягнути до відповідальності за ст. 155 ККУ (Статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості), що передбачає позбавлення волі на строк до 5 років. При цьому саме поняття статевої зрілості є виключно біологічним та індивідуальним і тому визначається у кожному конкретному випадку, на підставі обов’язкової судово-медичної експертизи.

Маля вже саме смокче з пляшечки, має гарний апетит і швидко набирає вагу. Дівчинку з інкубатора перевели в ліжечко. Цього тижня вона ще проходитиме відповідне лікування, а наступного її вже випишуть додому.

Фото взято з мережі Інтернет.

Джерело: https://zaxid.net/

, , переглядів: 739

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *