Відгуки батьків – дитячі садочки

17.01.2017

Відгуки батьків – дитячі садочки

Обрати дитячий садочок – рішення дуже важливе. Адже дитина вийде з маленького затишного кола сім’ї у великий світ, де вона проводитиме щодня багато годин з іншими людьми. Кожній мамі важливо, щоб у її відсутність дитина була у безпеці, доглянута й комфортно себе почувала. Затишок садочку, створений вихователем мікроклімат визначить не лише подобатиметься дитині у садку чи ні, але й вплине на її поведінку у майбутньому. Тому оцінювати садочок слід відповідально й далекоглядно.

Дитячий садок

Обираючи садочок, варто обійти усі «претендуючі», обдивитися, поспілкуватися з працівниками, дітьми, батьками, відзначаючи переваги кожного дошкільного закладу.Чудове джерело інформації – це відгуки батьків.

Пропонуєму Вашій увазі, добірку відгуків про дитячі садочки Рівного з соціальних груп та чатів:

Ольга: 
Доця була у 45 садочку(напроти 1 школи),я дуже задоволена,,дитина доглянута,весь вільний час чимось займались,багато гуляли на свіжому повітрі…і до школи підготували дуже добре!!!!
Оксана: 
Привіт.Я працювала в 56 садочку “Здоров`ячок”.Він в районі автовокзалу за Сільпо.Дуже класний садочок,кормлять добре,головне що там дуже хороші логопеди та психолог.
Оксана, 35 садок – це десь в районі Льонокомбінату?
Крістіна:
якщо так, то в мене знайома туди дитину водить. казала, що в них з зором все ОК, але їх взяли, вона внесок заплатила і без проблем взяли. їй подобається, що групи невеличкі – по 10-15 дітей, чистий і гарний садок. але їй не подобається відношення вихователів – за дітьми погано дивляться, дитина приходила додому покусана, восени пару раз на вулицю виходила без носків!!!!! вихователі не додивились:(
Юлія :
на мою думку, 31 садок в центрі біля суду , дуже навіть перспективний. знайома водить туди дитину, дуже задоволена. гарний, щирий підхід як до дітей, так і до батьків.
Юлия :
дівчатка,хто що думае про садочок №2 на Боярці???малому 4 роки,до нового року ходив–більш-менш…в ясельній йому дуже не подобалось,плакав багато…а тепер і в молодшу йти не хоче…осінню водила без проблем,а потім різко став відмовлятися,каже,що б”е вихователька…не хочеться вірити,що в наш час таке можливо–з вигляду–непогані вихователі…але малий почав говорити дуже погано…після новорічних свят(канікули були) так і не вожу,то вимова відновилась–знов все в порядку…як згадую за садочок–сердиться…з вихователькою говорила–відповідае з чесними очима що ніхто його там не б”е….хоча я не раз чула як кричать на дітей,як в нашій так і в сусідній групі…десь їх можна й зрозуміти,оскільки в нас в групі 42 дитини записано,то сплакатись можна,але все ж,вибирали професію,повинні шукати підхід до дитини…думаю пробувати перевести,але незнаю куди….та й мимоволі закрадаеться така думка–а може малий так “блефуе”?)4 роки–вік,коли діти багато фантазують…але,самі розуміете,кожна мама довіряе своїй дитині….що порадите???незнаю вже що робити–треба на роботу виходити….а він ніяк іти не хоче
Ксюша: 
Не потрібно захищати вихователів в 57 садочку дійсно бють дітей і закривають в туалеті, я розумію що є дітки вредні і батькам аби спихнути, я не раз бачила на власні очі коли на прогулках давали подзатильники, тому дітки і ходять по стойкі смирно, хоча там і багато хороших і чуйних вихователів як і в кожном сАдочку
Чекаємо на Ваші відгуки та коментарі.
Джерело: група ВКонтакте “Mama Rovno”
, , , переглядів: 3 367