“Пузатим мамам” провели лекцію про вакцинацію

18.10.2017

“Пузатим мамам” провели лекцію про вакцинацію

Рівненським матусям, учасницям Сімейного проекту “Пузата мама” провели лекцію про вакцинацію.

Завідувач епідвідділу Рівненського обласного лабораторного центру Віктор Мороз розповів важливі аспекти щеплення дітей.

рівнянкам розповіли про вакцинацію

Зустріч відбулась у  Сімейній кімнаті Рівненської обласної наукової бібліотеки.

– В більшості країн щеплення є обов`язковими, – зазначає Віктор Мороз. – Важливо розуміти, що тільки вакцинація може нас захистити від інфекцій. Це розуміють всюди в світі. Усі вакцини, які ми маємо – сертифіковані, із документами. На всіх етапах виробництва вакцин були дотримані стандарти ВООЗ.

Разом з тим, за словами медика нині напевно, найпоширенішими причинами відмов батьків від вакцинації є страх перед нею та незрозуміла недовіра до вакцин.

рівнянкам розповіли про вакцинацію

Чомусь ін’єкції антибіотика батьки на бояться, а щеплення для них – це страшна процедура. Медичним працівникам необхідно більше працювати з батьками, вести роз’яснювальну роботу серед них, щоб зробити їх своїми партнерами у питанні захисту дитячого здоров’я та життя.

Водночас, так як зараз розпочинається сезон застуд, вагітним пояснили про  те, що за допомогою щеплення можна вберегтись від грипу.

рівнянкам розповіли про вакцинацію

рівнянкам розповіли про вакцинацію

– Вагітні жінки у групі ризику, – наголошує Віктор Мороз.- Щеплення насамперед вберігає від ускладнень та летальних випадків. А тому, раджу усім порадитись зі своїм лікарем та провакцинуватись.Вакцини проти грипу у поліклініках немає і не буде. В кінці жовтня протигрипозна вакцина може з`явитись в аптечній мережі

Попереду на учасниць проекту чекають професійні фотосесії, тренінги, заняття з аквааеробіки, фітнес для вагітних, вечірка вагітних  в честь майбутньої мами і її малюка та, власне, фінал конкурсу – феєричне шоу, де усі учасниці “Пузатої мами-2017” вийдуть на справжній подіум разом зі своїми чоловіками.

, , , , переглядів: 249

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *