Рівненські «Пузаті мами» ходили в гості до юстиції

16.10.2017

Рівненські «Пузаті мами» ходили в гості до юстиції

Якщо ви думаєте, що період вагітності – нудний і пасивний період, то ви глибоко помиляєтеся. Це із проекта у проект намагаються довести організатори «Пузата мама», влаштовуючи для цього своїм матусям-учасницям щоразу не лише розважальні, а й корисно-пізнавальні заходи.

"Пузата мама"

На цьому тижні «Пузаті мами» мали можливість дізнатися, як отримати свідоцтво про народження дитини у пологовому. Просвітницький семінар для учасниць сімейного проекту «Пузата мама-2017» було проведено спільно з Рівненською юстицією та ГО «Пузата мама». Темою зустрічі стали актуальні у найближчому майбутньому питання отримання у пологовому свідоцтва про народження дитини та реєстрація її місця проживання. Також вагітні дізналися про інші онлайн сервіси Мін’юсту та просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!».

Начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Іванна Смачило зазначила, що вони намагаються як омога поліпшити сервіс для молодих батьків. А тому значно спростили процес видачі документів про народження дитини. Отримати їх можна відразу у пологовому. Відтак мами та татусі час, який раніше витрачали на черги та бюрократичну тяганину, можуть присвятити турботі про новонародженого малюка і спілкуванню з ним.

"Пузата мама"

Загалом, проект Міністерства юстиції України з отримання свідоцтв про народження у пологовому на Рівненщині діє з листопада 2015 року. Нині майже половина батьків на Рівненщині отримують документи таким чином. У 2017 році (станом на кінець вересня) органи державної реєстрації актів цивільного стану Рівненської області видали 2902 свідоцтва про народження дитини у пологових.

Джерело: http://charivne.info

, , , , переглядів: 309

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *