Рівняни рахуватимуть безпритульних собак

18.09.2017

Рівняни рахуватимуть безпритульних собак

Рівненська громадська організація “Під егідою” шукає волонтерів для підрахунку безпритульних собак у Рівному, адже це нагальна потреба. Щоб питання бездоглядних тварин вирішити, для початку потрібно створити базу даних, щоб ситуація перестала бути безконтрольною.

Цього року вже втретє відбудеться підрахунок безпритульних собак у місті Рівному. Запланований він на 23-25 вересня (субота, неділя і понеділок), з 7 до 9 ранку.

Запрошуємо ВСІХ, хто бажає на власні очі пересвідчитись, скільки собак перебуває у місті Рівному, особисто пройтись вулицями і сфотографувати всіх собак, яких зустрінуть.
Цього року підрахунок здійснюватиметься ВИКЛЮЧНО за допомоги спеціального мобільного додатку, розробленого на платформі animal-id.info
Це означає, що волонтери обов’язково повинні мати телефон, що працює на операційній системі андроїд (або айфон), і мати мобільний інтернет. Тому що кожного собаку треба сфотографувати, а дані про нього через програму передаватимуться на сервер, де буде здійснюватись підрахунок. 
Всі бажаючі ВЖЕ ПИШІТЬ в приватні повідомлення Тамара Лукьянчук (Tamara Lukianchuk)! Пишіть: “Хочу взяти участь в підрахунку” – і додавайте номер свого мобільного телефону. 
До середи команда волонтерів повинна бути зібрана! 
Всім добровольцям буде повідомлено, де і як зареєструватися для підрахунку, та проведений скайп-тренінг для з’ясування всіх питань.

 

, , , , , , , переглядів: 687

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *