Розвінчуємо “вагітні забобони”

29.06.2017

Розвінчуємо “вагітні забобони”

Існує безліч забобонів, які дуже часто можна почути особливо від старших людей. Вагітні часто можуть сприймати ці слова, як істину. Водночас вони не мають жодного науково чи будь-якого іншого підтвердження.

Так, є прикмета, що, не можна заздалегідь купувати речі для малюка. За старих часів сорочечки і чепчики шили самі матері, а сидяча робота, як ми знаємо, шкідлива для вагітних. А сьогодні все необхідне можна купити, а про забобону – забути.

До винаходу УЗД стать майбутньої дитини намагалися визначити різними способами. Наприклад, вірили, що якщо живіт у вагітної зростає вперед – буде хлопчик, а якщо він збільшується з боків, то дівчинка. І ще: якщо вагітна починає ступати з лівої ноги – буде хлопчик, а з правого – дівчинка. Як з’ясувалося, ці прикмети не дають вірного результату.

Є й “абстрактні” прикмети, які начебто не мають ніякого раціонального сенсу. Скажімо, заборона фотографуватися під час вагітності. Прийнято вважати, що через це плід може зупинитися у розвитку.

Майбутній матері не можна торкатися обличчя, інакше в малюка будуть родимі плями. Чи можливо таке, що б дев’ять місяців не торкатися до обличчя? У всіх дітей були б родимі плями.

Не бажано називати дитину ім’ям когось з родичів, особливо якщо життя того склалася нещасливо – новонароджений може повторити його долю.

Не можна качати порожню колиску: “Чорта качаєш!” – говорили в давнину. Правда, зараз дітки сплять не в колисках, а в ліжечках або колясках. Виходить, тепер не можна качати візочок.

За старовинним повір’ям, у нашому волоссі схована життєва сила, тому безліч прикмет пов’язано з волоссям матері і дитини. Ось лише деякі. Вагітним не рекомендується розчісувати волосся в п’ятницю. Під час пологів волосся неодмінно повинні бути розпущені. До пологів небажано стригти волосся, а маленьких дітей не стрижуть до однорічного віку. В іншому випадку малюк може захворіти.

 

Не думайте про всілякі забобони, повірте в те, що з вами та вашим малюком все буде добре! 

 

 

За інформацією ditvora.com.ua

, , , , переглядів: 297

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *