Школяр із Рівного наколядував 17000 гривень

22.01.2018

Школяр із Рівного наколядував 17000 гривень

Мова йде про маленького рівнянина – Богдана Макогона, який навчається в пятому класі ЗОШ №10.

Окрім навчання в школі хлопчик є солістом хору «Ave Maria» Рівненського міського палацу дітей та молоді.

На днях, Богдан брав участь в XXIV Міжнародному фестивалі коляди і щедрівок ім. Ксьондза Казимира, який проходив в Польщі. Де здобув блискучу перемогу

За сольне виконання двох пісень «Чи знала ти, Маріє» та «Народився Ісус» (польською мовою) наш талановитий земляк отримав перше місце на фестивалі у категорії «Солісти діти» та нагороду 2000 злотих (премія заснована через Noel Joy Foundation зі США).

Цікаво! Станом на 22.01.18 р. курс злотих до гривні становить 8,5051

Мій син з п’яти років займається співом у хоровій студії «Аве Марія», – розповіла мама хлопчика Олександра Макогон. – Його викладач Марія Гончарова побачила в ньому талант ще на першому прослуховуванні  і взяла над ним шефство. Син вчиться  також у музичній школі № 2 в Олени Кальмук. До Польщі на конкурс Богдан поїхав, зайнявши перше місце на конкурсі, який відбувся в Рівному в костелі Петра і Павла наприкінці минулого року. З нашого міста на фестиваль їздили ще чотири дівчинки-бандуристки з музичної школи.

За словами Олександри Макогон, її син повертається з Польщі не тільки з перемогою, а й з безліччю позитивних емоцій. Конкурс відбувався 13-14 січня, у цей час діти мешкали в польських сім’ях. Мовного бар’єру в спілкуванні не було, адже хлопчик уже два роки вивчає польську мову в школі. Саме вчителька запропонувала вивчити пісню польською мовою «Чи знала ти, Маріє», а вже викладач Марія Гончарова, почувши її у виконанні свого вихованця, підготувала хлопчика до конкурсу.

Джерело:  7d.rv.ua

, , , , переглядів: 837

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *