Школярка з Рівненщини стала переможницею конкурсу у Британії

23.09.2017

Школярка з Рівненщини стала переможницею конкурсу у Британії

14-річна Ірина Бирук стала однією із кращих з-поміж понад 6 тисяч учасників із усього світу британського конкурсу дитячих малюнків, який проводить сайт «Look and learn».

На розгляд професійного журі дівчинка представила свою «Шалену машину». Кожне колесо авторка зобразила у формі… яєчні, на задньому фоні літають сковорідки,  а за кермом сидить домоосподарка, у якої безліч справ і яка постійно поспішає.

Шалена машина

Робота школярки з Рівненщини перемогла у старшій віковій категорії. Це приємно і неочікувано, розповідає викладач Млинівської художньої школи Ірина Ковальська, яка навчає Ірину Бирук. Юні художники традиційно беруть участь у британському конкурсі, і ця перемога для них – вже третя. А все почалося з поради випускниці, яка зараз живе за кордоном.

«Коли я розробляла тему про автомобілі, щоб подати її учням, то підготувала чимало інформації про найновіші розробки. Я розповіла про сучасні машини, які їздять на бобових зернах, на воді, на іншій альтернативній енергії. А потім зрозуміла, що для дітей важливі не так ці знання, як можливість самостійно вигадувати і давати волю фантазії. Тому ми перейшли на дещо «мультяшний» рівень і в результаті отримали чудові речі, – розповідає Ірина Ковальська. – В Ірини Бирук були різні варіанти стилізації автомобіля – і дракони, і скорпіони, і машина-бутерброд. Але, зрештою, вона зупинилася на яєчні. Я не заперечувала. Взагалі багато хто любить малювати автомобілі. Мабуть, саме тому на конкурс від «Look and learn», який стосувався «Шалених машин», надійшло так багато робіт. Тому й перемога Ірини стала для нас несподіванкою. Взагалі цій дівчинці не все дається легко. Але після того, як ми дізналися про результати конкурсу, вона, наче на світ народилася. Це надихає».

Шалена машина
Загалом конкурси малюнків сай«Look and learn» проводить щомісяця, міняючи при цьому тематику. Таким чином автори ідеї хочуть створити найбільшу галерею дитячих малюнків. Разом із тим дорослі можуть придбати ці роботи, аби використовувати з комерційною метою, у тому числі друкувати на різноманітних сувенірах.

Фото взято з мережі Інтернет.

Джерело: https://day.kyiv.ua

, , , , переглядів: 373

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *