Сімейний вихідний, ідеї для дозвілля з дитиною

19.01.2017

Сімейний вихідний, ідеї для дозвілля з дитиною

Сьогодні для батьків не стоїть проблема вибору, куди сходити з дитиною у вихідний день, де провести канікули або просто відпочити. У нашому місті великий вибір дозвілля для дітей різного віку та з різними інтересами.

розважальний центр

Можна піти в  розважальний центр і вибрати там заняття на свій смак. Зазвичай у великих торгових центрах одночасно працює багато кімнат з іграми і заняттями для дітей. Це можуть бути лабіринти, ігрові автомати, кіно, різні майстер-класи. Часто є можливість залишити дитину під наглядом персоналу.

Активно провести час можна на роледромі або-ж на ковзанці. Також дітлахи обожнюють гру у боулінг.

Обов’язково зводити дитину в зоопарк, де всією родиною можна весело провести час. Під час відвідування зоопарку, з’являється унікальна можливість познайомиться з тваринами. Можна і погодувати і погладити тварин.

Дитячі вистави
Час від часу водіть дитину на дитячі вистави. Це можуть бути традиційні вистави за відомими казками в ляльковому або драматичному театрі або сучасні постановки, які зараз популярні. Останні часто супроводжуються музичними та світловими спецефектами  Також можна сходити з дитиною в кінотеатр.

Познайомте дитини з музеями . Нехай це знайомство почнеться з тих музеїв, які цікаві в його віці. Наприклад, музей бурштину, де розкажуть не лише про історію видобутку бурштину у краї, але й про єдине в Україні підприємство, яке займається його переробкою. Окрасою музею вважаються камені, в яких закристаллизованности комахи. Або Рівненський обласний краєзнавчий музей, де дитина дізнається про неповторність природи Рівненщини, рослинному і тваринному світі, водних багатствах, геології краю. Оригінальними є експозиції, що представляють археологічні та етнографічні матеріали.

Взимку можна покататися на санчатах або лижах. Сходити до ялинки, де чекають атракціони та катання на поні. Незабутньою згадкою буде відвідування Резеденції Святого Миколая.

Парк Шевченка

В теплу полу року корисно та  цікаво проводити час на свіжому повітрі, підіть у парк з атракціонами. Тут дитина знайде гірки, гойдалки, батути та інші розваги, які цікаві в його віці. Після катання на всіляких каруселях, в парку можна влаштувати пікнік. Також можете зїздити в кінноспортивні клуби. У клубах допоможуть познайомитися з кіньми, взяти перші уроки верхової їзди і навчитися вправно їздити верхи.

 

Джерело: rivne.babyservice.ua

, , , , переглядів: 295

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *