ТОП-5 продуктів, які надвичайно шкідливі для вагітних жінок

10.04.2017

ТОП-5 продуктів, які надвичайно шкідливі для вагітних жінок

Майбутнім мамам варто знати про ті продукти, які не варто вживати під час вагітності. Адже їх наявність у великих кількостях у раціоні вагітної можуть вплинути на самопочуття малюка.

ЗАБОРОНЕНІ ПРОДУКТИ ДЛЯ ВАГІТНИХ:

  1. Жирне і недоварене м’ясо або м’ясо з кров’ю, хот-доги і продукти фаст-фуду, що містять м’ясо. Шкідливі бактерії і паразити, які містяться в цих стравах, можуть викликати появу вроджених дефектів, а також викидень або передчасні пологи.
  2. Смоктальні льодяники типу “чупа-чупс”, жувальні цукерки і пастила, а також шоколадні батончики – до їх складу входить велика кількість цукру і всілякі хімічні добавки, замінники, барвники.
  3. Алкоголь (це причина номер один затримки розумового розвитку новонароджених) і кофеїн (не більше 150 г кави на день) – може викликати уповільнення розвитку ембріона, призвести до маленької ваги при народженні малюка або навіть до викидня.
  4. Чіпси – вони являють собою суміш величезної кількості вуглеводів і жирів, з додаванням ароматизаторів, барвників та смакових добавок.
  5. Солодкі газовані напої – вони дуже погано впливають на шлунково-кишковий тракт, тому що являють собою небезпечну комбінацію хімічних речовин, газу та цукру.
, , , , , переглядів: 547

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *