У Рівному дощить: кошенята шукають теплу домівку

02.11.2017

У Рівному дощить: кошенята шукають теплу домівку

Плямисті і тигрові, чорні та білі, муркотливі і дуже муркотливі кошенята потребують затишку, турботи та піклування. Кожне з них неповторне, зі своїми примхами, характером і, безумовно, м’якими лапками. Придивіться до цих пухнастиків, можливо саме ви станете для них найкращим другом. У спільноті КітПес Рівне повсякчас шукають дім для покинутих-викинутих тваринок.

Подарують гарненьку дівчинку. Звертатись до Оля Охмак:

Шукать постійних господарів маленькому котику Рижику. Тел.: 067 974 6679, Андрій.

Сьогодні зранку ці 2-є чудових котенят забігли до нас в двір, скоріш за все були викинуті попередніми господарями. Котенята були дуже розгубленими, не розуміючи небезпеки від собак та автомобілів, які швидко «пролітали» повз них, отже можна зробити висновок, що вони домашні. Поки-що вони живуть у сарайчику в дворі, оскільки додому взяти не можемо. Котенята дуже активні, грайливі, тягнуться до людей. Дуже цікаві та смішні. Шукаємо хороших та відповідальних господарів для цих милих малят. Писати в приват, – пише Олександр Бондар.

Котенятка шукають теплу домівку. Живуть на вулиці у сарайчику що не обігрівається. Взяли у дім щоб трішки нагрілись. Потім змушена винести на двір. Риженький – маленький шибеник, а сестричка- спокійна і врівноважен пані. Дуже цікаві та смішні. Подаруйте їм сім’ю. Вони чекають на Вас. Візьміть – точно не пошкодуєте. На початковий час забезпечу їжею. 0960194172, – пише Olga Fed.

Рівне!Проходячи мимо закинутої аптеки знайшла такі клубки і тепер котята шукають дім\тимчасову перетримку.Терміново!Малі дуже мерзнуть!Обов”язково допоможу з кормом і стерилізацією
0932810205 Юля
0632366639 Антон

Пише Yulia Kitovskaya.

 

, , , , , , , переглядів: 418

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *