Учасниці проекту “Пузата мама -2017” відкрили для себе позитивний вплив фітнес-вправ

17.10.2017

Учасниці проекту “Пузата мама -2017” відкрили для себе позитивний вплив фітнес-вправ

Під час вагітності не тільки можна, а й треба займатися фітнесом. Такі заняття полегшують виношування дитини і позитивно позначаються на здоров’ї майбутньої матері.

фітнес для "пузатих мам"

Вже традиційно вагітні рівнянки  – учасниці сімейного проекту “Пузата мама-2017” вирушили на фітнес у Manhattan Fitness Club, який вже кілька років є партнером “Пузатої мами”.

Під наглядом та доречними порадами спеціалістів вагітні рівнянки відкрили для себе позитивний вплив фітнес-вправ.

фітнес для "пузатих мам"

Крім того, фотограф Дмитро Шпак під час заняття влаштував матусям справжі фотозйомки.

фітнес для "пузатих мам"

фітнес для "пузатих мам"

фітнес для "пузатих мам"

фітнес для "пузатих мам"

Досвідчений тренер Manhattan Fitness Club Юлія Панасюк  наголошує, що у такому стані правильно підібрані фізичні навантаження принесуть лише користь, однак  не варто забувати про те що , фізичне навантаження корисне тільки в тому випадку, коли вагітність розвивається нормально і додаткові вправи їй не зашкодять.

– Основна мета тренування – підтримання фізичної форми майбутньої мами і підготовка до майбутніх пологів, – розповідає тренер. Крім того, активні фізичні навантаження просто необхідні в період вагітності – це своєрідна підготовка до пологів. Доведено, що пологи у мам, які протягом вагітності вели спортивний спосіб життя, проходять набагато легше. Це пов’язано з наступними факторами: по-перше, тренуються легені, серце і мязи, на які при пологах припадає велике навантаження, по-друге, фізичні тренування сприяють виробленню ендорфіну, який під час пологів діє як знеболююче.

фітнес для "пузатих мам"

фітнес для "пузатих мам"

Тож, пам’ятайте спорт – це завжди добре, модно і корисно. У період вагітності постарайтеся виконувати не важкі фізичні навантаження. Найкраще відвідувати спеціальні заняття для вагітних. А інші види спорту залиште на післяпологовий період, коли вам потрібно буде відновити форму.

фітнес для "пузатих мам"

фітнес для "пузатих мам"

Попереду на учасниць проекту чекають професійні фотосесії, тренінги, заняття з аквааеробіки, фітнес для вагітних, вечірка вагітних  в честь майбутньої мами і її малюка та, власне, фінал конкурсу – феєричне шоу, де усі учасниці “Пузатої мами-2017” вийдуть на справжній подіум разом зі своїми чоловіками.

Окрім цього, заняття по підготовці до пологів та грудному вигодовуванню учасниці “Пузатої мами” зможуть відвідати у Родинному центрі “Сімейка”,  Центрі розвитку дитини “Радік” та Клубі Свідомого батьківства “Мозаїка”.

Консультанти по грудному вигодуванню від професійної доули “Яммі Маммі“, психолог Олена Ярмолюк та фітотерапевт Оксана Данилова, фахівці Сімейного банку пуповинної  крові “Гемафонд” нададуть корисну інформацію для майбутніх мам.

Окрім того, фітнес заняття для вагітних пройдуть у фітнес-клубі “Манхеттен” та Студії йоги “Yoga Point”, аквааеробіка  у басейні розважально-оздоровчого комплексу “Підкова”. 

 

 

, , , переглядів: 661

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *