Учасниці VIII сезону конкурсу “Пузата мама -2017” виступають у ролі фотомоделей

30.09.2017

Учасниці VIII сезону конкурсу “Пузата мама -2017” виступають у ролі фотомоделей

Вагітна жінка може бути не лише щасливою, а й прекрасною в усіх розуміннях цього слова. Важливо не боятись своїх “зайвих” кілограмів чи набряків. А впевнено “проживати” цей чудовий період свого життя, і звичайно ж  фотографуватись, фотографуватись і ще раз фотографуватись, як це роблять Учасниці VIII сезону конкурсу “Пузата мама -2017”.

Над  образами вагітних фотомоделей працює ціла команда професіоналів. Зйомки відбуваються у фотостудії Дмитра Шпака.

"Пузата мама 2017"

– За задумом проекту, це дещо незвичні фотозйомки. Їх мета – показати всю красу, ніжність материнства. Разом з тим, такі фотосесії – це певний розрив стереотипів, адже до цього часу чимало мам при надії бояться показувати животика, фотографуватись, а тим більше робити це публічно – пояснює фотограф Дмитро Шпак.

"Пузата мама 2017"

Під кожен образ вагітної підбирається малюнок – боді-арт, візаж створюють  Оксана Біла та  Катерина Алексієвець. 

Зйомки триватимуть увесь тиждень, а за їх результатом наприкінці осені буде сформовано фотовиставку.

Розмальовуть животики вагітним Марія Горуна та Юлія Горуна, фейс-арт студія “Щасливе дитинство”.

"Пузата мама 2017"

"Пузата мама 2017"

"Пузата мама 2017"

"Пузата мама 2017"

"Пузата мама 2017"

Попереду на учасниць проекту чекають професійні фотосесії, тренінги, заняття з аквааеробіки, фітнес для вагітних, вечірка вагітних  в честь майбутньої мами і її малюка та, власне, фінал конкурсу – феєричне шоу, де усі учасниці “Пузатої мами-2017” вийдуть на справжній подіум разом зі своїми чоловіками.

Окрім цього, заняття по підготовці до пологів та грудному вигодовуванню учасниці “Пузатої мами” зможуть відвідати у Родинному центрі “Сімейка”,  Центрі розвитку дитини “Радік” та Клубі Свідомого батьківства “Мозаїка”.

Консультанти по грудному вигодуванню від професійної доули “Яммі Маммі”, психолог Олена Ярмолюк та фітотерапевт Оксана Данилова, фахівці Сімейного банку пуповинної  крові “Гемафонд” нададуть корисну інформацію для майбутніх мам.

Окрім того, фітнес заняття для вагітних пройдуть у фітнес-клубі “Манхеттен” та Студії йоги “Yoga Point”, аквааеробіка  у басейні розважально-оздоровчого комплексу “Підкова”.

, , , переглядів: 278

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *