Вагітні рівнянки провели неймовірні фотосесії

06.03.2017

Вагітні рівнянки провели неймовірні фотосесії

Учасниці конкурсу “Пузата мама -2017” відкрили сезон фотозйомок. Фотографуються матусі у яскравих та образах. Зйомки відбуваються у фотостудії GARNEphoto за підтримки інтернет-магазину Garne.com.ua.

Фотографують учасниць “Пузатої мами” Дмитро Шпак  та  Марина Худаніч. 

Під кожен образ вагітної підбирається малюнок – боді-арт, візаж створюють  Оксана Біла та  Катерина Алексієвець. 

Розмальовує животики вагітним Марія Горуна, фейс-арт студія “Щасливе дитинство”,яка доречі є учасницею цьогорічного проекту.

– Кожній мамі в такому особливому стані хочеться підкреслити свою привабливість і своє становище- пояснює Марія Горуна.- Малюнки на животиках- це своєрідна терапія, адже процес малювання – це легкий масаж, приємний і розслабляючий для мами і її малюка. Я використовую аквагрим, який легко змивається водою. Це абсолютно безпечна фарба, ніякої шкоди діткам та мамам вона не завдасть. 

 

  

Попереду на учасниць проекту чекають професійні фотосесії, тренінги, заняття з аквааеробіки, фітнес для вагітних, вечірка вагітних  в честь майбутньої мами і її малюка та, власне, фінал конкурсу – феєричне шоу, де усі учасниці “Пузатої мами-2017” вийдуть на справжній подіум разом зі своїми чоловіками. Фінал “Пузатої мами -2017” відбудеться у “Сталевій Горі”.

 

Оксана КРАВЕЦЬ.

, , , , переглядів: 787

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *