Вчені назвали найкращий вік для пологів

25.04.2017

Вчені назвали найкращий вік для пологів

Для того щоб народити здорового малюка, і самій не підірвати здоров’я під час пологів, лікарі рекомендують жінкам ретельно підходити до питання планування сім’ї.

Важливу роль в цьому відіграє вік майбутньої матері. До недавнього часу в медицині термін «пізня вагітність» відносили до жінок, які вперше народжували після 25 років! Вважалося, що ідеальний вік майбутньої матері 20-27 років. Але останнє відкриття вчених спростовує всі ці теорії.

ідеальний вік для пологів

Про те, в якому віці найкраще народжувати, ведеться чимало суперечок. З одного боку, молоді мами мають міцніше здоров’я, а їхні яйцеклітини ще не встигли піддатися такій кількості шкідливих впливів навколишнього середовища, як яйцеклітини більш зрілих жінок. Але з іншого боку, з кожним роком жінки все пізніше одружуються, і все більше уваги приділяють власній кар’єрі, подорожам і безтурботній юності.

Всупереч поширеній думці, що найкращий вік для народження первістка це проміжок від 20 до 27 років, відкриття доктора Джона Міровскі з Техаського Університету виявило, що ідеальним віком є ​​34 роки. Ось кілька аргументів.

34 роки – оптимальний вік для жіночого організму, щоб зачати і виносити здорову дитину. Крім того, в більш молодому віці у жінок частіше трапляються різні хвороби та стани, які можуть ускладнити пологи. На захист цієї теорії виступили і психологи, чиї дослідження підтверджують, що жінки за 30 зазвичай знаходяться в більш серйозних і стабільних відносинах з партнером, мають стабільний заробіток і достатньо життєвого досвіду, щоб краще виховати малюка.

ідеальний вік для пологів

Однак лікарі застерігають жінок, що після 35 років зростає ризик ускладнень і розвитку хронічних захворювань, в тому числі і захворювань репродуктивної системи, тому в цьому віці жінки повинні планувати вагітність під суворим наглядом лікарів.

В якому б віці ви не планували створити сім’ю, пам’ятайте про те, що поява дитини це дуже відповідальне рішення, яке напевно змінить все ваше життя. Тому підходити до нього потрібно з великою серйозністю.

Джерело: hahadrom.su

 

, , , переглядів: 1 566

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *