Визначено переможців пісенного конкурсу «Яскраві діти України»

10.10.2017

Визначено переможців пісенного конкурсу «Яскраві діти України»

Юні таланти

Нещодавно на теренах нашої області пройшов пісений конкурс «Яскраві діти України», в якому взяла учать вікова категорія від 6 до 16 років з усіх куточків Рівненщини. Дітей обирали поетапно. Учасники продемонстрували свої таланти в естрадному, народному, джазовому та академічному співі. За результатами районних етапів було відібрано 22 найталановитіших дитини.

Гран-прі конкурсу виборола Айсель Салюк із Сарненщини, яка представлятиме Рівненщину у столиці, де змагатиметься за участь у пісенному конкурсі «Sun Remo Junior» в Італії, що відбудеться в травні 2018 року.

Юні таланти

Лауреатами І ступеня у своїй категорії стали 9-річна Дар’я Бугайчук, 10-річний Максим Давидюк з Рівного та 14-річна Олександра Чумаченко з Костопільщини.

Також, конкурсантам вручили дипломи лауреатів ІІ та ІІІ ступенів.

Цінний подарунок від голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка отримала Христина Бабич із Зарічненського району, яка найчуттєвіше заспівала українську пісню.

Інші учасники одержали дипломи та подарунки від оргкомітету конкурсу.

Юні таланти

Юні таланти оцінювало журі у складі заступника голови ОДА Світлани Богатирчук-Кривко, народного артиста України Тараса Петриненка, українського поета та драматурга Юрія Рибчинського, музичного продюсера та композитора Руслана Квінти, співачки Іларії, народного депутата, автора ідеї та засновника ГО «Яскраві діти України» Ярослава Москаленка та популярного азейбаржанського співака Гусейна Абдуллаєва.
Крім того, дітей оцінювало й незалежне дитяче журі. За його вподобанням приз глядацьких симпатій отримав 14-річний Владислав Корженевський з м.Дубно.

Фото взято з мережі Інтернет.

Джерело: https://rivnepost.rv.ua

, , , переглядів: 368

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *