Як знайти свою гармонію та душевний спокій

15.07.2018

Як знайти свою гармонію та душевний спокій

На рівненських форумах та соціальних сторінках, часто зустрічаються прохання про пораду втомленої жінки. Жінки, яка намагається віднайти душевний спокій.

Коли жінка виходить заміж та народжує, тоді всі її клопоти повязані із сім’єю. Багато жінок не витримують а ні морального, а ні фізичного навантаження. Зрозуміти можна — це велика відповідальність, тим більше, якщо ви багатодітна мама. За день треба зробити купу речей — від приготування сніданку та аж до нескінченності. Безліч різних проблем в щоденному житті — від оплати комунальних платежів до простого збігати в магазин. Нерозуміння чоловіка, яке з часом переходить у байдужість. Це все призводить до дисонансу наших дій. А ми, як жінки, це все відчуваємо.

Тому сьогодні поговоримо про душевний спокій та як віднайти гармонію в собі.

Гармонія з грецького означає — порядок, злагодженність, відповідність.

Жінці потрібно перебувати в гармонії із собою, щоб бути щасливою. Інакше у вас гарантовано буде депресія, погіршиться стан здоровя. Неможливо бути щасливою, якщо ви прокидаєтеся щоранку нещасною, змученою, дратівливою. Неможливо любити цей світ і бути в гармонії з ним, якщо вас охоплює ненавість. Щоб досягти гармонії в собі, перш за все необхідно переглянути своє ставлення до самої себе. Сказати собі стоп та переосмилити своє життя. Написати, наприклад, список: «Чого я хочу, а чого ні».

Подумати, що може зробити вас щасливою (звичайно ще крім родини). Можливо це буде хобі або курси іноземної мови. Навчіться прощати. Забувайте образи, не потрібно жити ними, адже вони з’їдають вас. Гарно також віднайти душевний спокій та гармонію допоможе йога та медитації. Любіть своє тіло, визнайте що ви є прекрасні. Що буде відволікати вас від буденності вирішувати вам.

Визнайте в собі недоліки та знайдіть плюси. Подумайте про досягнення у цьому світі, реалізацію себе не тільки як дружини та мами.

Дозвольте собі час від часу бути на самоті. Наприклад, послухати улюблену музику або почитати жіночий журнал. Поговоріть з чоловіком, що вам це потрібно. Шукайте насоду в маленьких речах. Наприклад, смачне тістечко, зустріч з подругою, гарний фільм.

Навчіться чути себе, чути своє я, свій внутрішній голос. Шукайте себе та свою гармонію. Якщо у вас не має сьогодні бажання зробити свій дім чистим, а так хочеться філіжанку кави та насолодитися дощем, то, чому ні!? Зробіть це! Отримуйте насолоду від життя.

Гармонія із собою та душевний спокій це — щастя та любов, які ми даруємо щодня тим,  кого ми оточуємо.

, , , , , , переглядів: 335

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *