Дошкільний навчальний заклад ясла-садок №14 художньо-естетичного напрямку “Вогник”

Вогник – це щасливий світ дитинства, наповнений перших відчуттів і щасливих моментів, де панує радість і сміх, неповторність перших відкриттів під час пізнання такого цікавого і безмежного світу …

Інформація

Пріоритетним напрямком у вихованні дітей та діяльності закладу є художньо – естетичний розвиток дошкільників.

Конкурси, розваги, театралізовані дійства, музичні свята, вікторини, засідання “Літературної вітальні” присвячені Дню рідної мови, сприяють розвитку творчості, акторських здібностей дітей. Учасники дитячого музичного ансамблю «Вогник» постійно беруть участь у концертах.

В дошкільному закладі постійно проводять виставки дитячих робіт. Вихованці ДНЗ беруть участь у міських, міжнародних конкурсах дитячих малюнків.

З метою збереження та зміцнення здоров’я дітей, колектив ДНЗ впроваджує інноваційні підходи до фізичної культури, спеціальні профілактичні заходи, нетрадиційні методи оздоровлення: арт-терапія, ходьба по сольових доріжках, фітотерапія, точковий масаж, ходьба по масажних доріжках, виготовлених з природного матеріалу, попередження дитячого травматизму та забезпечення безпеки життєдіяльності, а також проведення занять з надання першої допомоги у надзвичайних ситуаціях.

Відгуки

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *