Дошкільний навчальний заклад ясла-садок №8

В нашому ДНЗ ваша дитина буде: талановитою, обдарованою, самостійною, милосердною, розвиненою, ввічливою, чесною, особливою.

Інформація

Основним напрямком є:  художньо-естетичний розвиток дошкільників.  Пріоритетні завдання  роботи закладу: формування всебічно розвиненої, життєво компетентної особистості; збереження  та зміцнення здоров’я дітей;  виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв; впровадження  інноваційних технологій розвитку, навчання та виховання дошкільників; розвиток   творчих здібностей кожної дитини як на заняттях так і під час гурткової роботи; використання  проектних технологій в роботі з педагогами та дітьми, розвиток сенсорно-пізнавальної активності дітей раннього віку.

В закладі облаштовано медичний кабінет, харчоблок з сучасним технологічним  обладнанням. Облаштувані також фізкультурні та музичні зали. Всі групи облаштовано сучасними меблями за віком дітей. Для прогулянок дітей на території закладу обладнані  ігрові майданчики.

 

 

контакти
Відгуки

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *