Магазин “Хорошка”

Магазин "Хорошка" пропонує своїм покупцям повний спектр дитячих товарів - починаючи від дитячих колясок, велосипедів і ліжок, закінчуючи автокріслами, мобілями і ходунками.

Категорія:
Інформація

«Хорошка» – інтернет-магазин найрізноманітніших товарів для ваших діток! Ми з любов’ю пропонуємо вам якісну сертифіковану дитячу продукцію вітчизняних і зарубіжних виробників.

магазин "Хорошка" магазин "Хорошка" магазин "Хорошка"

Асортимент магазину постійно розширюється. Коляски та меблі, автокрісла і дитячий транспорт, іграшки, а також товари для дбайливих батьків – на будь-який смак, колір, переваги та можливості!  Ми намагаємося радувати українські сім’ї найсучаснішими, часто інноваційними пропозиціями провідних компаній-виробників. Проте, ми завжди пам’ятаємо і про товари, перевірені часом, які вже завоювали визнання багатьох батьків і дітей. 

магазин "Хорошка" магазин "Хорошка" магазин "Хорошка"
«Хорошка» готовий стати вірним другом малечі з перших днів життя, а вам, дорогі мами і тата – компетентним помічником у виборі речей, які знадобляться саме вашій дитині.
магазин "Хорошка" магазин "Хорошка" магазин "Хорошка"
Підростають діти наших клієнтів, а разом з ними – «Хорошка». Зростає і розвивається, залишаючись все тим же близьким і зрозумілим, веселим і таким дитячим магазином! Магазином, який завжди радий вам, а найголовніше – вашим дорогим малюкам.

магазин "Хорошка" магазин "Хорошка" магазин "Хорошка" магазин "Хорошка"

Ми гарантуємо, що вся продукція для дітей, представлена в наших магазинах якісна, безпечна і не завдасть шкоди дитині. Всі дитячі товари сертифіковані, що дуже важливо – адже поруч з цими предметами малюк проводить більшу частину часу.

 

Контакти

Адреса: 

м. Рівне, вул.Замкова, 14в

м. Рівне, вул. Замкова, 23 

Графік роботи:

вівторок – неділя з 9.00 до 18.00

понеділок з 9.00 до 16.00

Телефон:(093) 579-28-34(099) 969-45-58

Сайт:

“Хорошка” – інтернет-магазин

Соц.мережі:
Магазин “Хорошка”

Відгуки

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *