Рівненська гуманітарна гімназія

Рівненська гуманітарна гімназія – експериментальний навчальний заклад Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, філія і структурний підрозділ лабораторії інноваційних виховних технологій Рівненського державного гуманітарного університету.

Категорія:
Інформація

Учителі гімназії, об’єднані в 9 науково-предметних кафедр, впроваджують у навчальній та виховній діяльності інноваційні технології: ігрові, проблемного навчання, “діалогу культур”, формування творчої особистості, сугестивну, проектну, педагогічної акмеології, “створення ситуації успіху”, саморозвитку, тренінгову, комунікативного навчання.

У гімназії обладнано 54 навчальних кабінети, кабінети кафедр, 2 кабінети психолога, кабінет соціального педагога, комп’ютерний клас, кімната школяра, кабінет української духовності, науково-методичні центри з початкового навчання, іноземної мови, виховної роботи, контрольно-аналітичної і науково-методичної роботи. До послуг гімназистів є 3 спортивні зали, актовий зал, басейн, науково-технічний центр, бібліотека з читальним залом, майстерні для занять з обслуговуючої праці, технологій.

Учні та вчителі гімназії беруть участь у 8 міжнародних програмах та проектах.

контакти
Відгуки

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *