Чи потрібно давати вітаміни новонародженим

13.03.2017

Чи потрібно давати вітаміни новонародженим

Брак вітамінів і мінералів – досить часто зустрічається явище. Їх дефіцит особливо сильно позначається на дитячому організмі, його рості і розвитку. Ослаблення імунітету і часті застуди – це найменше, що може статися через недостачі цих корисних речовин. Тому вітаміни для дітей не просто потрібні, а дуже потрібні. Це стосується дітей різного віку, в тому числі і немовлят.

Варто знати, що для заповнення дефіциту вітамінів існують:
• Одиничні вітаміни – коли до складу препарату входить лише один вітамін;
• Комплекс вітамінів – у препараті міститься набір необхідних вітамінів;
• Комплекс вітамінів і мінералів – у препараті містяться, крім вітамінів, мікро і макроелементи.

 

Старшим діткам при потребі рекомендують цілі комплекси вітамінів, новонародженим, зазвичай, радять приймати тільки вітамін Д (якщо немає інших показань).

Для чого потрібен вітамін D3 новонародженій дитині?
Компонент в краплях призначається майже кожному грудничку, особливо восени та взимку. Основна мета курсу – профілактика рахіту. Значимість кальциферолу для немовляти пояснюється інтенсивним ростом.

 

Вітамін Д відіграє величезну роль у життєдіяльності маленького організму: участь у засвоєнні кальцію і фосфору, що необхідно для нормального росту зубів і кісток; зменшення прояви запальних процесів; безпосередній вплив на формування міцного кісткового і хрящового скелета; забезпечення повноцінного обміну речовин; поліпшення стан і зовнішнього вигляду шкірних покривів новонародженої дитини, а також забезпечення нормальної регенерації; формування зорової функції.

 

Самостійно цього робити не рекомендується, так як вітаміни – це лікарський препарат.

 

За інформацією stopbolezni.net

, , , переглядів: 377

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *