ТОП – 3 принципи, які варто знати, щоб схуднути після пологів

31.03.2017

ТОП – 3 принципи, які варто знати, щоб схуднути після пологів

Кожна жінка мріє прийти у форму після пологів якомога швидше. Саме тому, для того, щоб вам вдалося це зробити легше та ефективніше, варто врахувати наші ТОП-3 принципи.

 

ТОП – 1: Не забувайте про хоча б мінімальні навантаження 

Найпростіше і корисна вправа – підтримання чистоти і порядку в будинку. Це відновлення фігури, позбавлення приміщення від пилу і бруду, що важливо здоров’ю маленької людини.
Інше просте ефективна вправа, щоб схуднути після народження дитини – прогулянки на свіжому повітрі. При цьому важливо не виносити коляску на балкон, а котити її перед собою, гуляючи на вулиці. Дуже старатися і йти швидким кроком не потрібно, оскільки це небезпечно – запросто можна впасти і перекинути коляску.
Замість традиційних посиденьок варто позайматися нескладної фізкультурою. Чому б не повіджиматися від лавки? А зупинившись біля дворової спортивного майданчика, почати качати прес, щоб зменшити живіт? У размятом ходьбою стані жир спалюється особливо ефективно, допомагаючи стати стрункішою. Ходьба при поверненні додому також сприяє зниженню ваги. Саме за такою схемою будуються справжні тренування.

 

ТОП-2: Скоригуйте свій раціон харчування

Годуючій мамі доводиться дотримуватися особливої обережності. Про різних швидкі способи схуднення після пологів не може йти язика. Протипоказані хірургічні операції, строгі і не дуже дієти, спеціальні біодобавки, що знижують вагу. Найоптимальніше – тим чи іншим природним способом поступово зменшувати масу приблизно на 1 кг в місяць.
Найбільш безпечна можливість схуднути – упорядкувати режим дня і привчитися правильно харчуватися. Після пологів все час витрачається на турботу про дитину, часом молода мама не встигає поїсти. А нерегулярне харчування викликає набір кілограмів, оскільки організм заплутується і тому не знає, коли наступного разу вдасться перекусити. Він починає накопичувати надійшли калорії “про запас”, тому фігура робиться менш стрункою.
Простий і досить швидкий спосіб післяпологового схуднення – харчуватися часто, бажано в один час з улюбленим чадом, але невеликими порціями.

 

ТОП-3: Знайдіть мотивацію для схуднення

Для мами важливі психологічні установки, що дозволяють чітко визначити точну мету. Захмарні мети – скинути десятки кілограм, як стверджують психологи, не вирішать проблему. Ідеальний варіант – розлучитися з кількома кілограмами за певний часовий проміжок, щоб надіти улюблену річ, із задоволенням ношений до вагітності.
Нерідко матусі страждають післяпологовий депресією (на тлі мінливого настрою відчувають почуття жалості до себе), яку благополучно заїдають, перетворюючи їду в своєрідний втішний чинник. Така проблема вирішується за допомогою лікаря, здатного вибудувати правильні установки.

, , , , переглядів: 511

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *