Якщо вкусив комар: що потрібно знати, щоб зменшити негативні наслідки

18.05.2017

Якщо вкусив комар: що потрібно знати, щоб зменшити негативні наслідки

Теплі літні дні – прекрасний час для прогулянок і відпочинку на свіжому повітрі. Але водночас – це також пора комарів, які можуть затьмарити нам та діткам всі радості цієї чудової пори. Від укусів комарів малюки страждають набагато сильніше, ніж дорослі. Тому, щоб прогулянки проходили вдало й не були зіпсовані, подумайте заздалегідь про те, як захистити дитину.

Укуси комарів

Захисні засоби від комарів

Для того щоб захистити дитину на вулиці, оптимальним варіантом буде використання репелентних засобів. На ринку існує величезний вибір репелентів, призначених для дітей. По текстурі ці засоби різноманітні (спреї, гелі, креми). Вибираючи такий засіб, ураховуйте вік дитини, адже одні засобу можна застосовувати вже з півтора років, а інші тільки із трирічного віку. Не забувайте про те, що репелленти не можна використати малятам до року, а також вагітним жінкам.
Як у такому випадку захистити самого маленького від укусів комах? Це можна зробити, надягши на коляску москітну сітку.

Важливо! Вибираючи репеленти, звертайте увагу на їхній склад: чим менше вік маляти, тим менше хімічних складових повинне бути в таких засобах (домінувати повинні рослинні екстракти й масла). Уважно прочитайте, що написано на упакуванні, там повинен бути позначений вік діток, склад засобу й концентрація в ньому активних речовин.

За допомогою аерозолів обробляють тільки одяг. Спреї, як правило, забезпечують дитині захист від комарів на 1,5-2,5 години. Захисні засоби у вигляді гелів, кремів і молочка роблять протизапальний вплив, вони також забезпечують більше тривалий захист, ніж аерозолі. Увечері захисні засоби обов´язково потрібно змивати за допомогою гелю або мила.
Існують також спеціальні фумигатори із пластинками або рідиною, які уставляються в розетку.

Захист від комарів за допомогою народних засобів

Укуси комарів

Яким б гарними не були хімічні захисні засоби від комарів, до деякої міри вони все-таки токсичні. Для того щоб захист від комарів був більше безпечний, можна використати народні засоби захисту.

Комарів, як і інших комах, відлякують запахи деяких рослин! До них належать аромат евкаліпта, анісу, василька, кедрового масла, гвоздики, масла чайного дерева, герані й полиню. Для того, щоб захиститися від комарів, можна наносити на шкіру й одяг масла цих рослин.

Якщо ви хочете захистити приміщення, просто розташуєте біля дверей, на підвіконнях рослни, або декілька крапель аромоолії, доповнивши захист марлевими фіранками й москітними сітками

А перебуваючи на природі можна відлякати комарів за допомогою підсушених віток ялівця або ялинових шишок – просто киньте їх у вогонь, і дим з їхніх ароматів подіє на комарів не гірше, ніж репеленти.

Укуси комарів

Що робити, якщо дитини вкусив комар?

Після укусу комара, дитина може розчесати місце укусу. Щоб це запобігти й уникнути інфекції, потрібно спробувати зняти в місці укусу неприємні відчуття. Для цього існують спеціальні мазі й бальзами від укусів, які знімають запалення й свербіж, зменшують набряк. Якщо під рукою немає такого засобу, можна вдатися до засобів народним: розчином соди варто обробити місце укусу потім змазати соком лимона.

, , , переглядів: 853

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *