Як підстригти нігті немовляті: корисні поради

05.03.2017

Як підстригти нігті немовляті: корисні поради

Для багатьох батьків підстригти нігті своїй крихітці – велика проблема. Одні бояться це робити, інші – не до кінця знають правильність виконання цієї процедури.

Кореспонденти видання “Маленькі рівняни” зібрали корисні поради про те, як краще стригти нігті немовляті.

По-перше, такі процедури потрібно починати тоді, коли ваш малюк знаходиться у відмінному настрої (після купання або годування). Деякі матусі стрижуть нігті своєму чаду під час сну, і, як показує практика, такий спосіб набагато ефективніший – малюк не смикає ручкою, і ймовірність поранити його знижується до мінімуму. Також проводити процедуру можна під час купання – у цей момент нігтики стають м’якими і легко зрізаються.

По-друге, для цих цілей необхідно придбати спеціальні дитячі манікюрні ножиці, у яких кінці злегка закруглені. Вони повинні бути гострими, щоб добре зрізати нігтьову пластину, тупі ножиці можуть привести до розшарування нігтів. Перед кожною процедурою інструмент слід ретельно протирати спиртом.

Техніка підстригання нігтів така:
• візьміть в свою руку ручку новонародженого і міцно зафіксуйте його пальчик;
• одним пальцем своєї руки трохи посуньте подушечку на пальці у дитини;
• акуратно, але впевнено, зріжте нігтик.

Як часто стригти нігті новонародженому?
Лікарі рекомендують проводити дані процедури по догляду за малюком через кожні 6-9 днів. Проте організм у кожної дитини індивідуальний, у когось нігті відростають дуже швидко, і вже через 2 – 3 дні потрібно їх обстригати, а у когось – дуже повільно, і проведення таких процедур потрібно кожні 8 – 14 днів.

 

За інформацією http://momandkids.net.ua

, , , , переглядів: 363

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *