Антон Гарбар: випускник дитячої онкології зараз розважає її маленьких пацієнтів

23.10.2017

Антон Гарбар: випускник дитячої онкології зараз розважає її маленьких пацієнтів

Продовжуємо ділитися з вами історіями випускників дитячої онкології

Ми вже розповідали історії двох чарівних дівчат, а саме Юлії Куцюк та Тані Ясковець

Наш сьогоднішній герой розповіді, молодий, амбіційний, творчий та позитивний — Антон Гарбар

Антон Гарбар

Проблеми зі здоровям розпочалися ще в 2 класі, а звістку про перемогу над раком хлопець отримав у 13 років. Важко уявити що довелося пережити рідним Антона та йому самому.

Антон Гарбар

Хлопець розповідає, що мама під час проходження лікування шукала щасливі історії перемоги над хворобою, щоб вселити надію у свою дитину та вірити ще більше самій.

Антон Гарбар

Світлим промінчиком у похмурих лікарняних палатах став зараз і сам. Після одужання вирішив приєднатися до команди Лікарняних клоунів. Адже добре памятає наскільки важлива дитячим серцям підтримка, оптимізм та розрада. Шкодує що така діяльність в нашій країні не знаходить державної підтримки, червоні носи працюють на волонтерських засадах. Тоді як у Європі Лікарняні клоуни — це повноцінна професія.

Лікарняні клоуни Рівне

Антон Гарбар

Наразі Антон навчається в 11 класі, йому 16 років. Окрім навчання, займається в модельному агентстві “Аrt Models”. По секрету розповів що тяжіє до дипломатичних відносин, в майбутньому хоче стати успішним та заснувати благодійний фонд, який опікуватиметься онкохворими дітками. Прикладом наслідування для нього є Девід Бекхем.

Антон Гарбар

До хвороби Антон професійно займався футболом, роки лікування змінили пріоритети, зараз хлопець є палким вболівальником великого футболу.

Антон Гарбар

Одним з хобі школяра — є біг, Антон мріє взяти участь в доволі серйозному та важкому змаганні – IRONMAN

Антон Гарбар

Хлопець з захватом розповідає про відвідування Всесвітніх Ігор Переможців це чемпіонат світу випускників онкології,  який проходив у 2016 році в Москві. Антона у поїздці супроводжувала мама. Перед поїздкою дуже хвилювалися, адже взаємини з цією “братською” країною загальновідомі. Проте хвилювання виявилися марними, на чемпіонаті, який проходив в ЦСКА були представлені діти з 17 країн, але атмосфера панувала як у великій та дружній родині.

Антон Гарбар

До того ж додому юнак повернувся не з порожніми руками, на змаганнях ” THE WORLD CHILDREN’S WINNERS GAMES “, які проходили в рамках чемпіонату, Антону вдалося вибороти у фонд збірної золото з футболу, та срібло з бігу.

Антон Гарбар

Антон з власного досвіду переконався наскільки важлива моральна та фінансова допомога онкохворим діткам та їхнім сім’ям. Адже за іронією долі, під час таких випробувань, поруч залишаються лише найкращі та найближчі.

Антон Гарбар

Життя юнака хвороба змінила кардинально, адже лише після неї розпочав по справжньому дорожити кожною прожитою хвилиною.

Антон Гарбар

Також бентежить юнака псевдо волонтери, які ходять в транспорті та по місту зі скриньками для пожертв, він дивується чому люди досі вірять цим аферистом.

Антон Гарбар23

Під час хвороби хлопцем опікувався наш місцевий благодійний фонд “Скарбниця Надії”, по одужанні відвідував різні заходи столичних благодійних фондів, та у жодному з них не практикується подібний збір коштів.

Редакція сайту висловлює неймовірну вдячність Антону за те що поділився своєю історією, та бажає йому здійснення всіх планів та задумів.

, , , , , переглядів: 1 151

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *