Бабуся доглядала внучку в повній антисанітарії та з 36 тваринами

22.10.2017

Бабуся доглядала внучку в повній антисанітарії та з 36 тваринами

антисанітарія в Тернополі

Юна дівчинка жила в умовах повної антисанітарії, разом з майже півсотнею котів, собаками, декоративними щурами та голубами, яких утримувала у своєму будинку тернополянка. За тваринами не доглядала, тому через сильний сморід сусідам довелось викликати правоохоронців.

– Жінка, яка утримувала тварин, спершу не хотіла відкривати двері. Коли патрульні разом з зоозахисниками зайшли до помешкання відразу відчули дуже неприємний запах, у приміщенні була цілковита антисанітарія, – розповідає прес-секретар патрульної поліції Тернополя Оксана Смільська.

Разом із жінкою у цій квартирі проживала її 13-річна онука. Патрульні передали її додому матері і повідомили соціальну службу, щоб приглянули за дитиною. Усіх тварин забрали волонтери.

Господарка пояснила, що їй віддають усіх тварин, яких не продали на ринку біля Збруча. Дехто, за окрему плату, просить взяти котів до себе на деякий час. Раніше жінка допомагала волонтерам ТОГО «Ноїв ковчег», брала тварин на тимчасове утримання. Але їхня кількість щоразу зростала, відтак вже волонтерам довелося рятувати домашніх улюбленців.

– Нарешті ми змогли зайти до Анжели, що збирала тварин. Сказати, що вони утримуються там в жахливих умовах, просто промовчати. В захаращеній квартирі живе сама господиня з онучкою. На горах сміття тулились купа тварин. 
Сморід стояв страшенний від нечистот та трупів тварин, що нудило всіх… Дівчата і досі не можуть відмитись від запаху, – пишуть волонтери ТОГО «Ноїв ковчег» у соціальній мережі.

Винакає логічне запитання: як в таких умовах змогли жити люди, особливо дитина? Чому ніхто не проконтролював, як та в якій “сім’ї” виховується дівчинка? Ніхто не знав? В школі теж ніхто не помічав? І лише тоді коли сморід остаточно набрид сусідам, усі заговорили про цю історію. Та чи на довго?

 

 

Джерело: www.gazeta-misto.te.ua

 

, , , переглядів: 281

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *