БАТЬКАМ ПІДЛІТКІВ !!! ЧИТАТИ ОБОВ’ЯЗКОВО

18.10.2017

БАТЬКАМ ПІДЛІТКІВ !!! ЧИТАТИ ОБОВ’ЯЗКОВО

Підлітки

З-поміж усіх новоутворень, що виникають у підлітковому віці, чільне місце посідають бажання бути самостійним та бажання самоствердитися. Самі по собі новоутворення чудові та не завжди способи їх проявити мають позитивні наслідки: сумнівні компанії, протиправні дії, небезпечні для життя інтереси… Тому батькам особливо потрібним бути уважними. Тим паче, якщо «спокус» навколо чимало.

Нещодавно у соціальні мережі на сторінці в Дмитра Карпачова з’явилася інформація, яку б не завадило взяти до уваги батькам:

Я зараз не жартую… я насправді в шоці. На тлі храмів-на воді, лову покемонів, матільд і інших виборів до жителів міста непомітно підкралася страшна соціальна катастрофа, порівнянна за масштабами з тим, що було на початку 90-х. І всі люди розділилися на 2 категорії – ті, по кому вона вже вдарила, і ті, по кому вона ось-ось стукне, але вони про це не знають.
До мене за тиждень звернулося троє осіб з однаковою проблемою – син влетів на збуті наркотиків…

Питають, що буде. Відповідаю – першим двом – від 10 до 15 років позбавлення волі, останньому, в силу малолітства – від 5 до 10. За доставку однієї “закладки” по команді з інтернету!

Поговорив із знаючими людьми з відповідного управління – дійсно, явище стало масовим. Молодь і їхні батьки понакуповували гаджетів, і живуть у віртуальному світі. У цьому світі їм пропонують трохи підзаробити – взяти пакетик в пункті “а”, розкласти на 10 маленьких і розвезти в 10 точок. Там ще система контрольних завдань, премій. і т.п. Молодь це сприймає, як гру. А влітають, як правило, на 3-4 спробі – і – привіт, зона!

Причому ті, хто цим займається, не розуміють ось цих двох простих речей – по-перше, що їх обов’язково впіймають, бо інтернет-простір прозорий для спецслужб. По-друге, покарання буде реальним – 10 років колонії суворого режиму. При хорошому адвокаті – 8 років тій же колонії.

Причому батьки не підозрюють, чим займаються діти – самі ж вони не вживають, зовнішній вигляд нормальний, щось в інтернеті заробляють, а потім – передачі, адвокати, слідчий, суд, поїздки в колонію на побачення.

Я анітрохи не перебільшую – явище стало масовим. Просто ви цього ще не відчули. Батьки не бачать. А діти не розуміють. А деякі взагалі думають, що продають нешкідливі суміші для куріння. Так от не буває нешкідливих сумішей! за один коробок такої суміші – 10 років колонії суворого режиму, запам’ятайте це!…

Кожному з батьків… варто кинути всі свої справи і прямо зараз поговорити зі своєю дитиною. Де б вона не була. Щоб потім не кусати лікті і не ставити хрест на її, ще толком не початому, житті.

Фото взято з мережі Інтернет.

Джерело:https://www.facebook.com 

, , , переглядів: 412

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *