Батько другокласника побив 12-річного хлопчика

11.05.2017

Батько другокласника побив 12-річного хлопчика

6 травня, діти, граючись, почали кидатися камінчиками, і 12-річний хлопчик Богдан випадково влучив в другокласника. За це батько останнього вирішив покарати кривдника, особисто його відлупцювавши. Інцидент трапився на вулиці Січових Стрільців. Подробиці розповіла бабуся потерпілого. 

Коли хлопчик кинув камінець в іншу дитину, він підійшов і попросив пробачення. Після цього уся компанія пішла на стадіон, що біля школи. Згодом туди прийшов той хлопчик зі своїм батьком і вказав на підлітка, який кинув у нього камінцем. Тоді батько почав бити Богдана кулаками, від чого той впав і нічого не чув, імовірно, зомлів.

Пізніше Богдан зі своїм батьком пішли з’ясовувати питання до того чоловіка, але він відповів, що захищав свого сина. Коли на місце викликали поліцію, агресивний татусь з сином закрились у будинку. Варто зазначити, що в батька помітили татуювання – куполи.

 

Богдан виховується без матері. Правозахисниця Лілія Диновська розповіла, що в нього розбита скроня, зчесаний хребет, синець над губою, кровоточить ключиця. А спочатку ще й були опухлі ділянки. Крім того, розбитий телефон.

 

Батьки з бабусею побитого хлопчика поскаржились у поліцію і звернулися по допомогу до медзакладу.

 

За фактом умисного тілесного ушкодження (ч.1 ст.125 ККУ) відкрито кримінальне провадження. Винному загрожує або штраф 850 гривень, або 200 годин громадських робіт , або до одного року виправних робіт.

 

 

За інформацією Радіо Трек.

, , , , , переглядів: 721

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *