Безцінна користь вишивання для дітей

27.10.2017

Безцінна користь вишивання для дітей

Вишивка – це давнє українське мистецтво, любов до якого передається із покоління у покоління. Вишивати корисно не лише дорослим, а й дітям. Останніми роками особливо популярним є вишивання бісером.

вишивка бісером

Недаремно наші предки ще змалечку привчали дівчаток до вишивання. Окрім цілком практичної мети – оздобити одяг, вони ще й знали, що дитина змалечку буде привчена до роботи, терплячості та виховуватиме в собі відчуття прекрасного. До речі, до вишивання можна залучати й хлопчиків. Їм це також буде цікаво.

Та сьогодні процес розвитку дитини більш досліджений і батьки повинні знати, що користь від вишивання, у тому числі й бісером, не переоцінити. Тож, що дає дитині вишивання?

По-перше, вишивання сприяє розвитку дрібної моторики рук. Напевне не знайти заняття, де б довелося виконувати настільки дрібну роботу. До того ж, якщо це вишивання бісером, то потрібно не лише потрапити голкою у права вильну клітинку, а й нанизати малесеньку бусинку.

вишивка бісером

По-друге, навчання. Працюючи над вишивкою, дитина буде вчитися розрізняти кольори та рахувати.

вишивка бісером

По-третє, виховання. Так, як ми вже згадували, дитина навчиться витривалості та уваги, а ще порядку, адже після себе робоче місце потрібно прибрати, а голки, ножиці та бісер ще потрібно позбирати і постійно тримати на своєму місці.

І нарешті, дитина розвиває фантазію та уяву. А ще отримуватиме задоволення від того, що створила своїми силами. А ще ви відволічете діток від планшетів та смартфонів, що не може не радувати батьків.

вишивка бісером

Тож привчайте своїх дітей до творчості, а цікаві дитячі схеми, для вишивки бісером, які точно заохотять малечу до вишивання, ви знайдете на сайті http://biser-art.com.ua/product-category/shemi/.

, , , , , переглядів: 1 066