“Бо як не шукати і не знайти негативу в чужій роботі” – перевірка шкіл спеціальними комісіями викликає обурення

04.09.2017

“Бо як не шукати і не знайти негативу в чужій роботі” – перевірка шкіл спеціальними комісіями викликає обурення

Журналіст Людмила Михалєвська на своїй сторінці у Фейсбуці висловила обурення перевіркою шкіл спеціальними комісіями. Пост жваво обговорювавсь, і думка авторки активно підтримується користувачами соцмережі.

Людмила Михалєвська

“Бо як не шукати і не знайти негативу в чужій роботі (хаті, школі, ФАПі, дитсадку), то чого взагалі кудись пертися з кондиціонованого кабінету? А без вердикту високої комісії діти 1 вересня в школі замка поцілують чи в трущоби прийдуть?
Нє, друзі, я думаю, що то є совковий пережиток, щоб показати нам, людям, які утримують бюрократичний апарат своїми податками, що чиновники ночі не досипають, а контролюють все, всіх і вся. Шоб парядок був! (Райком живучий, паскуда!) А потім папір на звіти переводять і зайвий абзац у нудній доповіді, щоб з якоїсь трибуни пролопотати, мають. Працюють, тобто. Зарплатню відробляють.
Усі ці комісії вносять сумбур у роботу педколективів: как встрєтіть? сідя? льожа? Хімка, кожуха давай!
Потрібні такі дійства самим членам комісій, аби показати власну значимість і вдати з себе ОлюФреймутРевізор. Ну, може ще де пообідати файно. (На сесії райради сусіднього району директорка школи з трибуни захищала “скинутися комісії на угощєніє” і називала це “українською гостинністю”).
Доста, бюрократи, доста! Директор – це господарник, який і без вказівки згори знає, чого йому треба. Директор, особливо в сільській місцевості, це столяр, бетонник, сантехнік, муляр і ще бо’зна хто в одній особі і частенько за власні гроші. Кожна вчителька у своєму класі – господиня, часом краща за комісіонерку. Не треба їм по головах ходити й по вухах
їздити.
Зрештою, яка комісія перевіряє, чи правильно ця комісія перевіряла?”

, , , переглядів: 399

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *