“Божевільна” машина подарувала перемогу юній рівнянці

13.09.2017

“Божевільна” машина подарувала перемогу юній рівнянці

У міжнародному конкурсі дитячих малюнків, який організовують щомісяця на англійському сайті artlookandlear, перше місце зайняла маленька рівнянка Мирослава Шутько.

Організатори конкурсу запропонували маленьким художникам намалювати «божевільну» машину.

юна художниця перемогла у конкурсі

За словами керівника художньої студії «СонЦе» Наталії Дейнеки, запропонована тема сподобалася не всім її учням:

Хлопці з ентузіазмом взялися малювати свої божевільні машини, а деякі дівчата категорично відмовилися. Окремих вдалося вмовити взяти участь у конкурсі. Тільки кілька маленьких художниць загорілися «машинною» ідеєю і взялися за пензлик з ентузіазмом, не меншим, ніж хлопці, – розповідає Наталія Дейнека.

Мирося завжди із задоволенням бере участь у художніх конкурсах. У березні минулого року вона зайняла на подібному конкурсі друге місце. Тоді малювали на тему «Мій Ван Гог».

Юна художниця отримала сертифікат переможця, грошовий приз, а це неабияк надихає на подальшу плідну роботу і наступні перемоги. Сертифікат переможця і фінансову винагороду організатори міжнародного конкурсу надішлють і цього разу.

юна художниця перемогла у конкурсі

 “Мирося, її батьки, друзі і я дуже тішимося її перемогою. А учні нашої художньої студії натхненно малюють роботи на наступну конкурсну тему”, – розповідає керівник художньої студії.

За матеріалами: golosno.com.ua

, , , переглядів: 409

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *