Будьте вкрай обережними при виборі няні для своєї дитини. Приголомшливий випадок у Туреччині.

17.05.2017

Будьте вкрай обережними при виборі няні для своєї дитини. Приголомшливий випадок у Туреччині.

12 травня у турецькому Мармарісі було заарештовано громадянку України за звинуваченням у знущаннях над дитиною.
Надія Шаповал жителька Сум працювала нянею в сім’ї, яка проживає у Стамбулі. Українка приїхала до Туреччини як туристка в 2016 році, після чого нелегально залишилась й влаштувалася в агентство з підбору персоналу. Чотири місяці тому в це агентство звернулася уродженка Дніпра Маріанна, яка вийшла заміж за громадянина Туреччини та народила йому сина. Сім’я проживає в Стамбулі.
Чоловік знайшов собі роботу в іншому місті, і Маріанна вирішила найняти няню, щоб та допомагала їй виховувати маленького Ямана. Агентство порекомендувало Надію Шаповал. Сумчанка проживала в будинку Маріанни та її чоловіка в окремій кімнаті. Заробітна плата її становила 500 доларів в місяць. Тиждень тому Маріанна лягла в лікарню на операцію. Перед госпіталізацією жінка вирішила встановити в будинку камери відеоспостереження, оскільки підозрювала няню в поганому поводженні з дитиною.
У Ямана з’явилися на тілі синці. Хлопчик став нервовим та відмовлявся залишатися вдома один з Надією. Повернувшись додому, Маріанна переглянула запис і була шокована побаченим. Няня кожен день била Ямана, ігнорувала його прохання і благання. Також українка тикала дитину обличчям у використаний підгузок. Одного разу, коли хлопчик спав, Надія мастурбувала в його кімнаті.


Мати хлопчика викликала чоловіка і показала йому відео, але Шаповал встигла втекти. Подружжя заявили в поліцію. Затримали Надію Шаповал у Мармарісі, де українка влаштувалася покоївкою в один з місцевих готелів.
Постраждалого хлопчика показали лікарям. В Ямана виявлені свіжі гематоми, також хлопчик перебуває в стресі — він не може вже кілька днів сходити в туалет, боїться, що його будуть бити підгузками по обличчю.

Джерело: http://korupciya.com/

, , , , переглядів: 454

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *