Чому Хомко має годувати Вашу дитину: історія влаштування до дитсадка у Рівному

11.09.2017

Чому Хомко має годувати Вашу дитину: історія влаштування до дитсадка у Рівному

Мій понеділковий ранок “зробив” візит до ДНЗ №31 м. Рівне.
Варто зазначити, що в електронній черзі до цього навчального закладу ми стоїмо з березня 2015 року. Так от – 7 вересня я отримала довгоочікуваний дзвінок з новиною, що наша черга прийшла. Проте мої радість була даремною, або ж передчасною.
Навідалася в дитячий садочок для того щоб залишитися в черзі до вересня 2018 року. Після зазначення мого бажання у відповідних списках, мені озвучили приголомшливу новину, а саме – Для відвідування дитячого садочку обов’язкова реєстрація місця проживання дитини в місті Рівне. На моє зауваження про безоплатність та загальнодоступність дошкільної та шкільної освіти в Україні, пані завідуюча мен апелювала – освітяни отримують зарплату з міського бюджету, і чому місто має годувати якихись там дітей.
Те що я працюю в місті Рівне понад 10 років, і мої податки йдуть до міського бюджету це нічого?
Про закон України також напевне “не знали” і “не бачили”?


Відповідно до ч. 1 ст. 9 Закону України “Про дошкільну освіту” громадяни України незалежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, мовних або інших ознак мають рівні права на здобуття дошкільної освіти у дошкільних навчальних закладах незалежно від підпорядкування, типів і форми власності, а також у сім’ї.
Перелік документів, які подаються батьками при прийомі дитини до дитячого садка визначені п. 6 Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 305 від 12 березня 2003 року. Потрібно подати такі документи: 1. заяву батьків або осіб, які їх замінюють; 2. медичну довідку про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад; 3. довідку дільничного лікаря про епідеміологічне оточення; 4. копію свідоцтва про народження дитини. Також, подаються документи, якими можуть бути визначені пільги для Вашої дитини. Довідка про місце реєстрації не подається.


Ще додам, в умовах реєстрації в електрону чергу про це також ні слова, документ прикріплюю

влаштування до дитсадка

Автор: Анна Малашкевич

, , , переглядів: 1 846

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *